Яременко просить зняти його з посади голови комітету Ради

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко написав заяву про складення повноважень голови комітету Ради з питань закордонних справ

Про це Яременко написав у Facebook.

"З метою порятунку українського парламентаризму від мене, а української журналістики в особі сайту “Букви” від статтей 163 і 182 Кримінального кодексу України, і з огляду на дрібний політичний шантаж трьох фракцій парламенту, я написав заяву про складення повноважень голови комітету. Копію заяви, щоб заспокоїти Давида Арахамію і три фракції парламенту, я вивішу у коментарях трохи пізніше", - написав Яременко.

Однак Яременко уточнив, що передасть заяву голові Верховної Ради України лише тоді, коли рішення про його відставку прийме фракція партії "Слуга народу".

  • 30 жовтня у соцмережах з'явилось листування народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка під час засідання Верховної Ради з, начебто, повією.
  • Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія бачить три варіанти вирішення скандалу навколо депутата Богдана Яременка, і рішення прийме фракція.
  • Видання "Букви" має інформацію про спроби різних осіб з'ясувати прізвище фотокореспондента видання, який зафіксував скандальну переписку нардепа від "Слуги народу" Богдана Яременка.
  • "Голос”, “Батьківщина” і “ЄС” закликали звільнити Яременка з посади голови комітету Ради

 

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

8 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати