Арахамія назвав три варіанти для врегулювання скандалу з Яременком


фото: rfe
Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія бачить три варіанти вирішення скандалу навколо депутата Богдана Яременка, і рішення прийме фракція

Про це він сказав журналістам, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Арахамія зазначив, що не потрібно перебільшувати ситуацію із листуванням Яременка і говорити про  шкоду для іміджу України.

"Ми виноситимемо це на фракцію, я не можу вирішувати особисто. Ви говорите, що я голова фракції, але я маю винести це рішення на розгляд депутатів... Потрібно надати слово самому Яременку, щоб він пояснив свою позицію", - сказав голова фракції.

Арахамія особисто підтримує варіант зі відставкою Яременка з посади голови комітету у закордонних справах, бо це була його особисте листування, що не стосувалось політики.

"Я вважаю, що є три шляхи вирішення цього питання, які потенційно можуть бути. Перший шлях - це пан Яременко йде з посади голови комітету. Другий шлях, більш строгий: пан Яременко йде з фракції. Третій шлях, зовсім строгий: пан Яременко добровільно складе депутатський мандат. Це три потенційних рішення, не може бути варіанту: "А давайте зробимо вигляд, що нічого не сталося?". Так бути не може", - каже Арахамія.

Фракція може зібратися у п'ятницю ввечері й вирішити питання щодо Яременка.

  • Нардеп від "Слуги народу" Яременко видалив свій допис, у якому листування з проституткою назвав "провокацією".

     

     

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

8 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати