live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нафтогаз оцінив вартість української ГТС у 3,2 млрд грн


фото: reuters
У процесі передачі української газотранспортної системи від Нафтогазу до незалежного оператора ГТС Нафтогаз оцінив вартість активів Укртрансгазу в 3,2 млрд грн

Рішення зборів акціонерів АТ "Укртрансгаз" оприлюднені на сайті компанії.

Згідно з документами, "Нафтогаз" затвердив ринкову вартість активів "Укртрансгазі" з метою їх передачі до статутного капіталу ТОВ "Оператор газотранспортної системи України" в сумі 3,209 млрд грн (без ПДВ) станом на 1 жовтня 2019 року.

"Нафтогаз" також дозволив "Укртрансгазу" продати "Оператора газотранспортної системи України" за 3,209 млрд грн компанії, яка керуватиме магістральними трубопроводами - АТ "Магістральні газопроводи України".

  • Нагадаємо, у державному бюджеті на 2020 рік міститься стаття 25 щодо анбандлінгу НАК "Нафтогаз Україна". Згідно з документом, у 2020 році НАК "Нафтогаз України" за результатами 2019 року перераховує до загального та спеціального фонду держбюджету частину чистого прибутку (доходу) або дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність, що вилучаються до державного бюджету.
  • Потім ці кошти спрямують на поповнення статутного капіталу АТ "Магістральні газопроводи України" для придбання у АТ "Укртрансгаз" частки у статутному капіталі ТОВ "Оператор газотранспортної системи України" у розмірі 100% статутного капіталу.
  • У Міністерстві енергетики та захисту довкілля повідомили, що очікують на остаточне завершення процедури відокремлення з Нафтогазу газотранспортної системи України до 26 грудня 2019 року.




 

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати