Активісти розпочали марафон листів українським в'язням Кремля

Активісти спільноти Save Oleg Sentsov розпочали зимовий марафон із написання листів для українських політв'язнів Кремля

Про це повідомляється на Facebook-сторінці спільноти.

Ми починаємо традиційний зимовий марафон листів для в’язнів Кремля, щоб подарувати їм трохи тепла напередодні Різдва та Нового року.

"Зимові свята в неволі будуть зустрічати щонайменше 87 громадян України за гратами в Росії та окупованого Криму, і щонайменше 250 громадян України у підвалах окупованого Донбасу. Серед них правозахисник Емір-Усеїн Куку, координатор "Кримської солідарності" Сервер Мустафаєв, громадянські журналісти Наріман Мемедімінов і Ремзі Бекіров, донецький журналіст Станіслав Асєєв, авіатор-любитель Валентин Вигівський, військовослужбовець Сергій Глондар, викладач філософії Олег Галазюк, пенсіонер Віталій Атамчук, власниця зоомагазину Олена Сорокіна та багато інших. Для них листи із волі - це ковток свободи, зв'язок із зовнішнім світом та величезна моральна підтримка. Листи нагадують їм, що про них не забувають, що за їхнє звільнення борються, що їх чекають на волі", - йдеться у повідомленні.

Активісти нагадали правила написання листів для проходження тюременої цензури:

Аби пройти тюремну цензуру в Росії та окупованому Криму слід дотримуватися простих правил:
- писати російською мовою;
- дотримуватися політичної нейтральності;
- вказувати на конверті рік народження, повне ім’я, по батькові та прізвище адресата;
- вкласти у конверт чисті аркуші паперу, російську марку (за наявності) та конверт, якщо ви сподіваєтеся на відповідь.

Для написання листів в'язням у ОРДЛО активісти радять надсилати їх до Центру громадянських свобод за адресою 01024 Київ, Басейна 9-Г, оф. 25.

"Щонайменше ці листи отримають рідні полонених, якщо жодної можливості передати адресатам у нас не буде", - зазначають активісти.

Повні інструкції для написання листів та адреси в'язниць можна подивитися за посиланням http://letmypeoplego.org.ua/uk/support/letter/

Активісти закликають фотографувати листи та публікувати їх у соцмережах  із хештегами #ЗимовийМарафон #WinterMarathon #LetMyPeopleGo #PrisonersVoice та запрошувати друзів долучитася до ініціативи.

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати