Школа має стати гендерно нейтральною, - Новосад


фото: zakarpattya.net.ua
Міністерка освіти та науки Ганна Новосад заявила, що має намір робити все можливе для того, щоб українська школа стала гендерно нейтральним середовищем

Про це міністр заявила в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна"

"Я не знаю, коли вона такою стане. Але я точно буду робити все можливе, щоб вона такою стала, тому що я вважаю, що школа повинна будуватися на рівності можливостей і на навчанні учнів цієї цінності. Безперечно, що в школах не повинно бути місця якимось архаїчним стереотипам та уявленням, які там були присутні в попередньому столітті, але досі фігурують у нашому суспільстві", - зазначила вона. 

На думку міністра, в останні кілька років було закладено правильний механізм, а саме Антидискримінаційна експертиза підручників.

"Я однозначно буду її підтримувати. Свою роботу я почала з протистояння в ситуації з курсом "Основи сім'ї". Безперечно, висновок повинні давати експерти, але я теж вмію читати і не хочу, щоб у школах дітям навішували такі догми. Але для цього потрібна професійна Антидискримінаційна експертиза. Своєю чергою я хочу її перенести не тільки на підручники, для яких вона застосовується, але і на інші посібники і навчальні матеріали, на які міністерство дає гриф", - зазначила Новосад.

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати