Колишня киянка отримала "Оскар" за документалку про афганських дівчат

Лауреати "Оскара 2020 за "Кращий документальний короткометражний фільм" Олена Андрейчева (зліва) та Керол Дайсінгер (справа)
фото: Oscar
10 лютого на церемонії вручення "Оскар" в Лос-Анджелесі в категорії "Кращий документальний короткометражний фільм" перемогла стрічка Олени Андрейчевої і Керол Дайсінгер

Про це йдеться на сайті церемонії "Оскар".

У ніч на 10 лютого в Лос-Анджелесі пройшла 92-а церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії "Оскар", на якому нагороду в категорії "Кращий документальний короткометражний фільм" отримала стрічка "Навчитися кататися на скейтборді в зоні бойових дій (якщо ти дівчина)" (Learning to Skateboard in a Warzone (If You`re a Girl)).

Як повідомляється на сайті премії, постановниками короткометражки є киянка Олена Андрейчева і Керол Дайсінгер, які і отримали заповітні статуетки.

Цей же фільм раніше отримав нагороду BAFTA, як кращий короткометражний фільм.

“Найважливішим аспектом моєї роботи і моєї мотивації є щире бажання з’ясувати, як це жити життям людей, які є героями моїх фільмів”, - зазначила Андрейчева.

Документальний фільм розповідає про афганських дівчаток, які вчаться читати, писати і кататися на скейтборді в Кабулі.

На особистому сайті кінематографіста і журналістки Олени Андрейчевої повідомляється, що вона народилася в Києві, а живе в Лондоні. З 2006 року працює в сфері документального кіно і розвитку телебачення.

  • Нагадаємо, стали відомі імена переможців церемонії "Оскар 2020".
  • Американська кіноакадемія вручила "Оскар" за кращий фільм корейській картині "Паразити"

новини партнерів

23 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати