Священник РПЦ Смирнов назвав жінок у цивільному шлюбі "безкоштовними повіями"


фото: varlamov.ru
Протоієрей Російської православної церкви, голова патріаршої комісії з питань сім'ї Дмитро Смирнов назвав жінок, які живуть у цивільному шлюбі, "безкоштовними повіями"

Про це повідомляє проєкт "Крим.Реалії".

"Не хочеться казати: "Я - безкоштовна повія", тому кажуть: "У мене цивільний шлюб". Ні, ти просто безкоштовно надаєш послуги - і все", - сказав Смирнов на зустрічі з учасниками православного співтовариства OrthodoxBRO.

Священик додав, що, на його думку, "цивільні дружини - це тимчасова втіха".

Слова священика викликали обурення як серед пересічних росіян, так і у Державній думі. Обурені росіяни нагадали, що в країні є кримінальна стаття за образу почуттів вірян, але образи інших верств населення священикам, виявляється, є законними.

У РПЦ відмовилися вибачатися за висловлювання Смирнова та закликали не сприймати його буквально. Заступник голови синодального відділу зі взаємин церкви із суспільством і ЗМІ Вахтанг Кипшидзе пояснив, що "отець Дмитро у властивій йому образній манері привернув увагу до проблем жінок, які змушені проживати з чоловіками без реєстрації шлюбу".

На думку Кипшидзе, "пастирський досвід священика показує, що чоловіки в таких випадках відмовляються брати сімейні зобов'язання і часто безпричинно залишають цивільних дружин, завдаючи їм психологічну травму".

Ці слова росіяни також не залишили без уваги, вказавши, що з них витікає, ніби священник Смирнов намагався критикувати чоловіків, називаючи жінок повіями.

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати