live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

COVID-19 міг існувати задовго до спалаху в Ухані


фото: Укрінформ
Вірусологи припускають, що коронавірус COVID-19 існував задовго до спалаху в китайському місті Ухан наприкінці 2019 року

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Група вірусологів з США, Великої Британії і Австралії дійшла висновку, що нинішній тип коронавірусу, якому ВООЗ присвоїла назву COVID-19, можливо, існував у людини роками або навіть десятиліттями до того, як його штам був виявлений в китайському місті Ухань провінції Хубей.

Вчені займаються дослідженням COVID-19, зокрема намагаються визначити його походження, і вважають, що він вже давно передався від тварин людині.

Вчені визнали, що хоча коронавірус здатний на унікальну мутацію, якої не було виявлено у передбачуваних тварин-господарів, але, ймовірно, проявляється під час інфекцій у людей.

Висновки експертів були оприлюднені в журналі Nature Medicine.

Ще один фахівець - доктор Френсіс Коллінз, директор Національного інституту охорони здоров'я США, який не входить до згаданої групи, у своїй статті, опублікованій на сайті інституту, написав: "В результаті поступових еволюційних змін протягом багатьох років або, можливо, десятиліть, вірус зрештою набув здатності поширюватися від людини до людини і викликати серйозні, часто небезпечні для життя захворювання".

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

30 травня, 2020 субота

29 травня, 2020 п'ятниця

30 травня, 2020 субота

29 травня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати