Заклади профосвіти мають дистанційно провести атестацію випускників, - МОН


фото: ptu-4.at.ua
Професійно-технічні навчальні заклади мають організувати дистанційне проведення державної кваліфікаційної атестації випускників, якщо вона припадає на період карантину

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки, передає пресцентр Урядового порталу.

"Зараз ми маємо ситуацію, коли велика частина учнів профтехзакладів чекає завершення карантину, щоб пройти кваліфікаційну атестацію та отримати диплом. Аби вони не втрачали час, ми просимо заклади провести атестації дистанційно і у такий спосіб перевірити знання та вміння випускників", – йдеться у повідомленні.

У МОН також пояснили, як здійснити атестацію випускників, для яких виробнича практика повністю або частково припала на період карантину, а перенести її у дистанційний формат не можна через особливість професії. Так, МОН пропонує враховувати оцінки таких учнів із виробничого навчання, яке вони відпрацювали у закладі з майстрами. Йдеться про оцінювання тільки тих тем, виробнича практика для яких була запланована на час карантину. Це дозволить допустити до дистанційної державної кваліфікаційної атестації таких випускників.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати