“Питання економічної безпеки країни”: Шмигаль пояснив звільнення Нефьодова та Верланова


фото: kmu.gov.ua
Звільнення очільників Державної податкової служби Сергія Верланова та Державної митної служби Максима Нефьодова пов'язане з рекордно низькими надходженнями до бюджету

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Уряд вжив такі заходи, адже робота митниці та податкової - це, перш за все, питання економічної безпеки країни. Тут не може бути ніяких виправдань”, - заявив він.

За його словами, бюджет за 2019 рік показав один з найгірших показників по надходженнях за останні роки, а у 2020 році ситуація не поліпшилась.

“Сама по собі заміна керівництва мало що змінює. Потрібно більш рішуче впроваджувати інституційні зміни. Зараз Кабінет Міністрів перебуває в процесі підбору ефективних команд, які зможуть реалізовувати цю роботу в надскладний час”, - додав Шмигаль.

Він також зазначив, що підтримує створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді, яка мала б перевірити, чи були зловживання на митниці та у податковій за останні роки.

  • Нагадаємо, на позаплановому засіданні Кабміну ввечері у п’ятницю 24 квітня звільнили керівників митної та податкової служб Максима Нефьодова та Сергія Верланова.

  • Згодом міністр фінансів Сергій Марченко прокоментував звільнення керівників податкової та митної служб - Максима Нефьодова та Сергія Верланова - тим, що вони “втратили довіру людей".

  • Ексочільник Державної податкової служби Сергій Верланов, якого усунули від виконання обов’язків у п’ятницю ввечері 24 квітня, пояснив деталі свого звільнення: вважає, що це зробили на в інтересах колишніх еліт.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати