live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Карантин: у Сумах можуть відкрити дитсадки з 1 червня

У Сумах міська комісія з ТЕБ і НС рекомендує міськвиконкому далі послабити карантин, вважаючи за можливе відновлення з 1 червня роботи закладів дошкільної освіти

Відповідне рішення прийняте під час позачергового засідання комісії, повідомляє "Укрінформ".

"Комісія вважає за можливе відновлення з 1 червня роботи закладів дошкільної освіти. Їх відвідування дозволяється дітям із родин, в яких працюють обоє батьків, за наявності довідки від роботодавця", - йдеться у повідомленні.

Для відвідування дитсадка законні представники дитини мають надати від лікаря первинної ланки, з яким укладена декларація, дві довідки: з інформацією про стан здоров’я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти, а також про епідеміологічне оточення. В свою чергу працівники закладів дошкільної освіти, виходячи на роботу після завершення карантину, повинні надати довідку від лікаря про самопочуття з метою протидії поширенню коронавірусу (COVID-19).

Також з 1 червня комісія рекомендує виконкому поновити роботу закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, СДЮСШОР, ЦОП, ШВСМ, ЦФЗН "Спорт для всіх" та інших підприємств та закладів спортивного профілю), спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, або за умови перебування не більше однієї особи на 5 м2 площі приміщення); проведення занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти на території Сумської міської ОТГ за умови дотримання під час дозволених видів діяльності протиепідемічних вимог.

Комісія рекомендує дозволити вже з 25 травня проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь до 50 осіб (або понад 50 осіб за погодженням з МОЗ України); проведення релігійних заходів (за умови перебування не більше 1 особи на 10 м2 будівлі, де проводяться такі заходи); діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);

Враховуючи те, що в Сумах заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50%, комісія з питань ТЕБ і НС рекомендує виконкому дозволити керівникам закладів охорони здоров’я незалежно від форм власності, розташованих на території Сумської міської ОТГ, проводити планову госпіталізацію за умови заповненості ліжок у закладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, менше ніж 50%.

Ці рекомендації комісії Сумський міськвиконком має розглянути на своєму засіданні, проведення якого заплановане на 26 травня.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb.

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати