Covid-19 має штучне походження, - ексголова MI6

Річард Дірлав
фото: Daily Mail
Вірус SARS-CoV-2 має штучне походження, оскільки його ключові елементи не еволюціонували природним чином, а були в нього інтегровані

Зробили це китайські вчені під час вивчення коронавірусу в кажанів. А далі стався нещасний випадок - модифікований під людський організм вірус вирвався з лабораторії. Про це в інтерв'ю подкасту Planet Normal лондонської газети The Telegraph заявив голова британської розвідки SIS/MI6 у 1999-2004 роках сер Річард Дірлав, передає Еспресо.TV

Свою думку колишній глава  засновує на науковій статті норвезько-британської дослідницької групи, яка стверджує, що виявила в генетичній послідовності SARS-CoV-2 структури, які передбачають, що деякі ключові елементи вірусу були "вставлені" в нього, а не самостійно розвинулися природним чином. Зі статті прямо випливає, що початковий коронавірус кажанів був модифікований, вірогідно, генетиками у Китаї.

Йдеться про нове рецензованих дослідження, проведене професором Ангусом Далглішем з лікарні Святого Георгія в Лондонському університеті й норвезьким вірусологом Биргером Соренсеном. У своїй статті вони стверджують, що ідентифікували "вставлені ділянки, розташовані на поверхні шипа SARS-CoV-2", які пояснюють, як вірус зв'язується з клітинами людини.

Дірлов вважає їхнє дослідження "дуже важливим внеском у дебати, які зараз починаються про те, як розвинувся вірус, як він вийшов з лабораторії і вибухнула як пандемія".

"Я гадаю, що ця конкретна стаття є дуже важливою, і я гадаю, що це зрушить дискусію", - підсумував Дірлов.

 
 
Довідка
 
16 квітня 2020 року авторитетну думку про штучне походження Covid-19 висловив нобелівський лауреат Люк Монтаньє.
 
За його словами, вочевидь, китайці прагнули створити вакцину проти СНІДу, вставивши секвенцію ВІЛ у коронавірус. 
 
Тобто, як він тоді пояснював, йдеться не про військову розробку, проте не менш небезпечну, ніж військова. Просто, "щось пішло не так", а китайська влада вирішила усе засекретити.
 

 

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати