live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада ухвалила закон про нові фінансові інструменти на ринку капіталу


фото: rada.gov.ua
Законопроект №2284 у другому читанні і в цілому підтримали 285 народних депутатів

Про це повідомляє ЕспресоTV.

Законопроект №2284 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів" у другому читанні і в цілому підтримали 285 народних депутата.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект імплементує обов'язкові акти європейського законодавства щодо функціонування фінансового ринку. 

Законопроектом передбачено введення деривативних (похідних) контрактів, депозитних сертифікатів банків і випуск за новою процедурою більш захищених корпоративних облігацій. Крім того, законопроект передбачає введення загальних правил випуску похідних цінних паперів.

Закон також також передбачає впровадження диференційованого підходу до ліцензування фінансових посередників, відповідно до якого менша відповідальність передбачає менші вимоги.

  • Нагадаємо, Україна взяла на себе зобов'язання ухвалити законопроект про спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів до кінця червня відповідно до меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати