.

Міненерго визначило постачальника "останньої надії" на ринку природного газу

Постачальником "останньої надії" на ринку природного газу став НАК "Нафтогаз України"

Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики України.

"Сьогодні у Міністерстві енергетики визначили постачальника останньої надії на ринку природного газу. Ним стало ТОВ "ГК "Нафтогаз України", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що цінова позиція Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" складає 2711,86 грн за тис. куб м з ПДВ з націнкою 0%.

За інформацією відомства, відповідне рішення сьогодні прийняла Конкурсна комісія з визначення постачальника "останньої надії". "За" проголосували п'ять членів комісії.

Всього на конкурс подали свої пропозиції три компанії. Після детального розгляду документів за рішенням комісії одна з компаній не була допущена до конкурсу.

У пресслужбі пояснили, що відповідно до постанови Кабміну №529 від 25 червня 2020 року, обрання переможця здійснюється шляхом голосування членів конкурсної комісії за допущеного кандидата, який запропонував найнижче значення ціни природного газу, за якою ПОН постачає природний газ споживачеві. Ціна розраховується відповідно до формули з чітким визначенням розміру націнки постачальника "останньої надії" та повинна бути не вище ніж на 20% максимальної ціни, що склалася на ринку природного газу за попередній місяць.

  • Нагадаємо, вчора НАК "Нафтогаз України" та Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" подали документи для участі в конкурсі на постачальника "останньої надії".
  • Раніше  Кабмін продовжив дію публічних спеціальних обов'язків (ПСО) для продажу газу населенню за пільговою ціною до 1 серпня через необхідність обрання постачальника останньої надії.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати