На всіх 26 "вагнерівців" були підготовлені і підписані підозри, - Луценко


фото: rfe
Ексгенпрокурор Юрій Луценко заявив, що під час спецоперації українських спецслужб щодо бійців ПВК "Вагнера" на всіх були виписані повідомлення про підозру

Про це він заявив на брифінгу "Загрози нацбезпеці", передає Еспресо.TV.

"Слідчі і прокурори узгоджують підозри. Що здобули слідчі - по-перше - записи, які стають доказами, а також їхні установчі документи, їхні власноруч написані докази, кого і як вони збивали і вбивали на території України, а також ще звичайні та електронні білети, коли їх перевозили з Москви в Білорусь", - заявив Луценко.

Він додав, що всі документи підписані до моменту можливого вильоту "вагнерівців" у Стамбул.

"Всі документи йдуть 17, 20, 23, 24 числом (білети), і далі наступає останній акт - в момент, коли відбувся перенесення вильоту на Стамбул на 30, як кажуть, за результатами наради в ОП. 29 липня, в ніч на ймовірний початок операції. Слідчі СБУ та прокурори підготували на всіх 26-ьох підозри", - сказав ексгенпрокурор.

Луценко зазначив, що підозри були підписані.

"Це готовий документ про підозру, який мали вручити терористам живим чи неживим в момент їхнього перебування на українській території. Термін вручення підозри - не більше доби. Тому підписано 29 липня, а 30 - мала бути в руках живих чи неживих терористів. На всіх 26 осіб - ці документи підготовлені", - додав він.

Луценко додав, що вони звинувачуються у терористичних, військових злочинах, приблизно 15 статей.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати