live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада у першому читанні підтримала запуск електронної системи для проведення концесії


фото: rada.gov.ua
Верховна Рада прийняла у першому читанні проєкт закону №3961 щодо відстрочення запуску електронної системи для проведення концесійного конкурсу до 1 січня 2022 року

Рішення підтримали 226 народних депутатів, передає Еспресо.TV.

Згідно з текстом пояснювальної записки до проєкту закону, документ пропонує перенести запровадження Електронної торговельної системи (ЕТС) для проведення концесійних торгів з 1 жовтня 2020 року на 1 січня 2022 року. 

"На сьогодні у світі не існує аналогів таких електронних торгових систем, які б забезпечували проведення концесійних конкурсів, та відсутня практика управління ними. З метою пошуку оптимального технічного рішення стосовно створення ЕТС Мінекономіки проводяться консультації з міжнародними фінансовими організаціями та триває пошук можливих варіантів реалізації", - йдеться у пояснювальній записці.

Зазначається, що з огляду на потребу в суттєвих витратах часу та залучення донорської допомоги для дослідження та технічної реалізації системи, враховуючи забезпечення належного захисту інформації, виникає необхідність відтермінування положень закону, які регулюють використання ЕТС.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

24 жовтня, 2020 субота

24 жовтня, 2020 субота

23 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати