Рада Європи запустила в Україні проєкт "Молодь за демократію"


фото: reuters
Рада Європи запустила проєкт "Молодь за демократію в Україні", що має стимулювати громадську активність молоді в регіонах

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Цей проєкт підтримує органи місцевої влади, ОТГ, молодіжні організації в розробці політики громадянської активності через розбудову інклюзивної молодіжної політики. Від самого початку було занепокоєння, що рівень громадського молодіжного залучення на місцевому рівні дуже низький. Дедалі більше молоді переїжджає у великі міста. Тому мета проєкту - дати відчути молоді, що у невеличких містечках є життя, і воно може бути кращим", - сказав координатор проєкту, представник Молодіжного департаменту Ради Європи Руї Гомеш.

Проєкт реалізується у межах Плану дій Ради Європи для України 2018-2021. Він складається з трьох частин: "Молоді люди - повноправні громадяни: підтримка молодіжної участі та громадської активності на локальному рівні в Україні", "Якісна молодіжна робота у місцевих молодіжних центрах та молодіжних організаціях: підхід, заснований на участі молоді, та неформальна освіта", "Міжкультурний діалог та інклюзивна молодіжна політика та програми молодіжної роботи".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати