Анонсоване Зеленським опитування – це не народовладдя, а політтехнологія, – Кошель


фото: apostrophe.ua
Анонсоване президентом України Володимиром Зеленський опитування в день місцевих виборів 25 жовтня 2020 року – це в жодному разі не народовладдя, а швидше політтехнологія

Про це повідомив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель в етері програми "Змістовно з Христиною Яцків" на телеканалі Еспресо.

"У відео-зверненні президент сказав іще одну важливу фразу, він сказав, що Україна – це ти. Тобто він повторив одне з виборчих гасел політичної партії "Слуга народу" і, власне, це можна вважати формою прихованої агітації. Тому є всі підстави сумніватися в тому, що так зване опитування може бути елементом народовладдя. Я думаю, що швидше його можна розглядати як політичну технологію напередодні виборів і також у день голосування", – заявив гендиректор Комітету виборців України.

Олексій Кошель також зауважив, що "Вибори є формою народовладдя, референдум є формою народовладдя. Але опитування біля виборчих дільниць – це просто, воно не може відображати навіть думки громадян України. Тому що, якщо влада хоче почути думку громадян, вона може замовити в авторитетних соціологічних структур соціологічні опитування. І отримати результати з похибкою в півтора – два відсотки". 

Кошель також додав, що в разі хаотичного проведення такого опитування ми не отримаємо об’єктивних результатів, адже не буде врахована явка в різних регіонах, пікові моменти голосування, вікові групи опитаних.

 

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати