США запровадили санкції проти російського науково-дослідного інституту


фото: Reuters
США запровадили санкції проти російського Центрального науково-дослідного інституту хімії і механіки

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Інститут включили до списку санкцій. Це означає, що його активи в США заморожуються, а громадянам США заборонено вести з ним справи. Такі заходи прийняті відповідно до американського закону "Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій".

Мінфін пояснює, що прийняв таке рішення у зв'язку з використанням в серпні 2017 року шкідливої комп'ютерної програми Triton під час хакерської атаки на нафтохімічний об'єкт на Близькому Сході. США дійшли висновку, що ця атака проводилася за підтримки якраз ЦНДІХМ, який надав "спеціально підготовлені інструменти, які зробили цю атаку можливою".

"Російська влада продовжує свої небезпечні дії у кіберпросторі, націлені проти США і їх союзників. Наша адміністрація продовжить активно захищати життєво важливу інфраструктуру США проти будь-кого, хто спробує завдати їй шкоди", - сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін.

  • Нагадаємо, 20 жовтня в США анонсували про введення нових санкцій проти "Північного потоку-2". Також Росію закликали відмовитися від використання своїх енергоресурсів для тиску на інші країни.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 грудня, 2020 вівторок

1 грудня, 2020 вівторок

30 листопада, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати