Підприємці перекрили трасу між Краматорськом і Слов'янськом


фото: https://obs.in.ua/
Люди виступають проти карантинних обмежень і скасування відтермінування введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців

Про це пише місцеве видання "Общежитие".

Сьогодні, 10 листопада, з 10 години ранку частково виявилася перекритою траса міжміського сполучення Краматорськ - Слов'янськ. Причина - акція протесту підприємців, які періодично масово переходять дорогу з транспарантами в руках.

Підприємці спонтанно організувалися через соціальні мережі; учасників акції виявилося досить багато.

Причин акції протесту - дві.

Перша - введення карантинних заходів в Краматорську, що опинився в "червоній" карантинній зоні. Через це, за розпорядженням влади, змушені припинити роботу непродовольчі магазини, кафе тощо.

Друга причина: кілька днів тому Верховна Рада відмовилася відстрочити введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування на один рік, а це означає для людей нові витрати.

null

На місці акції присутні співробітники поліції. Демонстранти виходять на дорогу через певні проміжки часу, час від часу пропускаючи транспорт, крім того, організують коридори для проїзду машин екстрених служб. Регулюванням автомобільного потоку займається поліція.

Варто відзначити, що водії багатьох автомобілів, проїжджаючи повз учасників акції, підтримують їх гудками.

Час проведення сьогоднішньої акції - одна година. За інформацією в соцмережах, завтра, 11 листопада, акція протесту переміститься під будівлю міської ради Краматорська.

null

Все по темі

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати