Барон Сибірський: Британська королева титулувала сина російського бізнесмена


фото: inosmi
Британський підприємець російського походження Євген Лебедєв, син бізнесмена Олександра Лебедєва, отримав від королеви Єлизавети II титул барона Хемптонського і Сибірського

Про це повідомляє The Gazette, передає "Радіо Свобода".

"Лебедєв став довічним пером і увійшов до верхньої палати парламенту Британії. Британські видання The Evening Standard і The Independent, що належать Лебедєву, повідомили, що присвоєний бізнесменові титул відображає його російське коріння і новий дім, який він знайшов у Великій Британії", - йдеться у повідомленні.

Лебедєв – син експівробітника спецслужб, бізнесмена, акціонера "Нової газети" Олександра Лебедєва. Лебедєв живе в Лондоні з восьми років, туди він переїхав разом з батьком, на той момент офіцером ПГУ КДБ СРСР Олександром Лебедєвим. 10 років тому Євген отримав громадянство Великобританії. Він відомий як видавець газет Independent та Evening Standard. Його батько сьогодні також займається медіабізнесом (газета Evening Standard належить йому) і політикою. 

Дати титул пера Лебедєву-молодшому рекомендував прем’єр-міністр Борис Джонсон, з яким вони дружать багато років. The Evening Standard писала, що Лебедєв був удостоєний титулу за заслуги в медіаіндустрії та благодійну діяльність. Зазначається, що титули перів у Британії повинні містити вказівку на якусь місцевість. Якщо топонім розташований поза територією країни, британська Геральдична палата повинна отримати згоду на його використання від влади іншої держави.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати