Місто Славутич стане пілотним проєктом створення безбар'єрного середовища, - Зеленська


фото: facebook.com/olenazelenska.official
Упродовж чотирьох років Славутич має стати доступним для кожного в рамках Меморандуму про розвиток безбар’єрної архітектури

Про це повідомила перша леді Олена Зеленська у Facebook.

"Ми зробили важливий крок у напрямку розбудови інклюзивного простору в Україні – підписали миеморандум про розвиток безбар’єрної архітектури. Звичні для багатьох із нас речі – працювати в офісі, відвідувати музей чи театр – для людей з обмеженою мобільністю майже недоступні саме через архітектурні бар’єри. Основна мета укладеного меморандуму – забезпечити кожній людині повну доступність будь-якого громадського закладу та транспорту, побудувати інфраструктуру, яка сприятиме руху та розвитку соціально активного життя", - розповіла Зеленська.

Пілотним проєктом стане місто Славутич -  упродовж наступних чотирьох років Славутич має стати повністю безбар'єрним для кожного.

"Цей проєкт відкритий і для інших міст та ОТГ, будь-яке реалізоване безбар'єрне рішення – це нові знання, які ми зможемо застосувати в Україні", - зазначила Зеленська.

  • Раніше перша леді Олена Зеленська відвідала музей Тауер, де за її ініціативою був підписаний меморандум про перший на території Великої Британії україномовний аудіогід.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати