Пацієнти зможуть викликати мобільну бригаду швидкої через контакт-центр МОЗ


фото: reuters
Міністерство охорони здоров'я з 26 листопада надасть можливість у тестовому режимі викликати мобільну бригаду швидкої допомоги через всеукраїнський контакт-центр з протидії COVID-19

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов сказав під час брифінгу, передає Еспресо.TV.

"Ми запускаємо у тестовому режимі, потім, звичайно, вона перейде на постійну основу, таку функцію, щоб будь-яка людина могла замовити виклик мобільної бригади безпосередньо в контакт-центрі", - сказав Степанов. 

За його словами, якщо пацієнт має проблеми з викликом мобільної бригади, він зміг би зателефонувати у контакт-центр, де його зв'язали із місцем перебування і викликали таку бригаду.

"Для цього ми з'єднали всі заклади охорони здоров'я, визначили відповідальних осіб ... і такий сервіс запускається з завтрашнього дня (26 листопада - ред.)", - зауважив Степанов.

Він додав, що до кінця місяця МОЗ також планує запустити консультації сімейних лікарів через контакт-центр. Він зазначив, що наразі розпочато набір лікарів.

  • Нагадаємо, єдиний всеукраїнський контакт-центр МОЗ із протидії СOVID-19 запрацював з 2 листопада. Отримати вичерпну інформацію щодо лікування чи діагностики коронавірусної хвороби можна за безкоштовним номером 0-800-60-20-19.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

 

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати