Норвезька компанія вийшла з проєкту "Північний потік-2"


фото: gettyimages
Сертифікаційна компанія DNV GL перестала обслуговувати проект будівництва газопроводу "Північний потік 2" через загрозу санкцій США

Свою причину відмови від участі в проєкті Nord Stream-2 у компанії пояснили санкціями з боку США, передає "Інтерфакс-Україна".

"Державний департамент США опублікував нове роз'яснення щодо Акту про захист енергетичної безпеки Європи (PEESA). Відповідно до цих новими рекомендаціями ми знаходимо, що діяльність DNV GL по здійсненню контролю за судами з обладнанням, яке обслуговує проєкт "Північний потік-2", підлягає санкціям. Тому DNV GL припинила надання послуг, які можуть підпадати під дію PEESA. DNV GL реалізує надійну програму відповідності нашої діяльності всім відповідним стандартам і законам, включаючи санкції ", - пояснили в компанії.

У Bloomberg пояснили, що енергетичне агентство Данії, через яку також проходить газопровід, вимагає від "Північного потоку-2" найняти будь-яку третю сторону, яка зможе надати сертифікат відповідності, який підтверджує, що побудовані об'єкти відповідають чинному законодавству.

У компанії DNV GL зазначили: "Власник Nord Stream-2 залучив DNV GL для перевірки безпеки і технічної цілісності цієї трубопровідної системи. Ми перевіряємо безпеку і цілісність трубопроводів по всьому світу відповідно до нашого незалежним технічним стандартом DNVGL-OS-F101. Наша робота за проєктом "Північний потік 2" включає в себе розгляд документації та нагляд за будівельними роботами на предмет відповідності нашим стандартам. Це включало моніторинг випробувань і підготовку обладнання, використовуваного на борту суден під час прокладки трубопроводу. DNV GL зобов'язана видати сертифікат відповідності після задовільного завершення будівництва трубопровідної системи".

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати