Названо ранкову явку в Чернівцях. Бажаючих проголосувати вкрай небагато. ОНОВЛЕНО

Спостерігачі Комітету виборців України фіксують досить низьку явку на сьогоднішньому другому турі виборів мера Чернівців

Про це із посиланням на чернівецьку інфорагенцію АСС розповідає Еспресо.TV.

На тих дільницях де побували спостерігачі КВУ станом на 10:00 явка коливається у межах 2,5-3%.

Але у селах, які під час утоврення громад доєднались до Чернівців, явка ще менше - так у Чорнівці проголосувало - 1,2% виборців, а у Коровії станом на 11:00 проголосувало менше 1% виборців.

Пізніше мережа Опора оприлюднила власний підрахунок явки на 12:00. Вона склала 6,5%.

У першому турі, що мав місце 25 жовтня, о цій же порі вже встигло проголосувати 13,5% виборців, тобто вдвічі більше.

  • Нагадаємо, у неділю, 29 листопада 2020 року, відбувається другий тур виборів міського голови Чернівців. Містяни мають обрати між підприємцем, одним із найзаможніших людей Буковини Романом Клічуком від партії "Єдина альтернатива", який раніше був пов'язаний із "Батьківщиною", та відомим чернівецьким політиком, екссекретарем міськради та ексвиконувачем обов'язків керівника міста Віталієм Михайлішиним від "Команди Михайлішина", що є близьким до мільярдера Дмитра Фірташа, а в минулому підтримував Партію регіонів й ОПЗЖ.
  • Ранком на одній з дільниць у Чернівцях комісія, не чекаючи вечора, вписали у протокол прізвища та підписи членів ДВК, що є кримінально караним діянням. Відповідальність - від 2 до 6 років позбавлення волі.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати