ООН виключила медичний канабіс із переліку найнебезпечніших наркотиків у світі


фото: inkl.com
Комісія Організації Об'єднаних Націй проголосувала за вилучення медичного канабісу із переліку найнебезпечніших наркотиків у світі

Про це повідомляє The New York Times.

"Світ змінився з початку 1960-х років. Нинішня регуляція вживання канабісу є стримуючим фактором для досліджень, а зміна класифікації ООН, швидше за все, допоможе у легалізації канабісу в усьому світі. У нас буде ООН, головний орган з наркополітики, який визнає медичну цінність канабісу", - сказав Альфредо Паскуаль, журналіст тематичного ресурсу Marijuana Business Daily перед голосуванням.

Голосування Комісії з наркотичних засобів, до складу якої входять 53 держави-члени, розглянуло низку рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо перекласифікації конопель та її похідних. 

Експерти заявляють, що схвалення рекомендації не матиме негайних наслідків для послаблення міжнародного контролю, а уряди все ще матимуть юрисдикцію щодо класифікації конопель. Але багато країн звертаються до міжнародних конвенцій, і визнання ООН є символічним виграшем для прихильників зміни політики у сфері наркотиків.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

19 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати