Німеччина виділила Україні 70 млн євро на енергоефективність


фото: reuters
Німеччина надала Україні 70 млн євро на підтримку реформи децентралізації, а також запровадження заходів енергоефективності

Про це повідомила пресслужа посольства Німеччини в Україні.

Згідно з повідомленням, Німеччина виділила Україні 70 млн євро для підвищення енергоефективності, сталого економічного розвитку й демократії, громадянського суспільства, державного управління та децентралізації.

"Новими зобов'язаннями щодо асигнувань у сфері співпраці для розвитку в 2020 році Німеччина підтримає Україну у вровадженні таких важливих реформ, як процес децентралізації, реалізація Угоди про асаціацію між ЄС та Україною в галузі торгівлі, а також запровадження заходів енергоефективності", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі додали, що Німеччина також пообіцяла нову підтримку регіонам на Сході України, що потерпають від конфлікту. 

У посольстві нагадали, що у 2020 році для подолання наслідків коронавірусної пандемії в рамках співробітництва для розвитку Німеччина виділила 14,35 млн євро. За ці кошти було профінансовано придбання захисних масок і засобів захисту, а малим і середнім підприємствам, що постраждали від пандемії СOVID-19, було надано підтримку вигідними кредитами.

Зазначається, що нові зобов'язання щодо асигнувань, які було надано на цьогорічних міжурядових перемовинах, є частиною загальної суми в розмірі 1,8 млрд євро, якою Німеччина надає підтримку Україні з 2014 року.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати