Реформа Укрзалізниці: створено перші дві філії


фото: 5.ua
Мінінфраструктури затвердило нову організаційну структуру Укрзалізниці та утворило філію вантажних перевезень "УЗ Карго" і оператора інфраструктури "УЗ Інфра"

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

"Структурна реформа Укрзалізниці, що передбачає організаційне та фінансове розділення оператора інфраструктури та перевізника всередині товариства, розпочата. Відтак, затверджено нову організаційну структуру УЗ, що відповідає європейський директивам, а також утврено філію вантажних перевезено "УЗ Карго" та оператора інфраструктури "УЗ Інфра".

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, план заходів з реформування залізничного транспорту також передбачає впровадження структурної реформи Укрзалізниці. 

"І ці перетворення вже розпочаті - затверджено нову організаційну  структуру УЗ, що відповідає європейським директивам, а також утворено філію вантажних перевезень "УЗ Карго" та оператора інфраструктури "УЗ Інфра". Проте для повноцінної реформи на залізниці вкрай важливим залишається прийняття Верховною Радою законопроєкту "Про залізничний транспорт", що передбачає створення конкурентного ринку перевезень. І я дуже сподіваюсь, що в цьому році це обов’язково відбудеться", - цитує пресслужба слова Криклія.

За його словами, структурна трансформація Укрзалізниці також дозволить забезпечити прозорість фінансових потоків всередині товариства, підвищити якість управління кожним видом діяльності та підготуватися до появи приватних конкурентів на ринку залізничних перевезень.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати