Кабмін розгорнув понад 4 тис. пунктів обігріву

З початку прогнозованого зниження температурних показників, рішенням підпорядкованої уряду Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в різніх куточках України розпочали свою роботу пункти обігріву. Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей

Місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 4 тис. 227 пунктів обігріву, з них місцевим самоврядуванням - 4 тис. 200 стаціонарних пунктів, а ДСНС - 27 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів, передає Еспресо.TV із посиланням на Урядовий портал.

"Усі пункти ДСНС встановлено із дотриманням всіх вимог санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки. Вони забезпечені засобами обігріву на твердому паливі, медичними аптечками та вогнегасниками. У пунктах обігріву організовано цілодобове чергування рятувальників", - наголошують у Кабінеті Міністрів.

За останніми даними, упродовж п'ятниці, 15 січня 2021 року, до пунктів обігріву звернулось 360 осіб, з них 113 - до пунктів ДСНС.

На звернення органів місцевої влади ДСНС можуть бути додатково розгорнуті пункти обігріву у визначених місцях.

Адреси розгорнутих на території України можна побачити ТУТ.

  • Нагадаємо, до України прийшли великі морози. Вночі температура повітря опускається до мінус 20-21 градусів за Цельсієм.
  • Переважно через порушення правил обігріву за добу у 92 пожежах загинуло 11 людей.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати