В Укренерго заявили про критичну нестачу вугілля на складах ТЕС

Укренерго заявило про критичну ситуацію із запасами вугілля на складах теплоелектростанцій у зв'язку з настанням холодів

Про це сказано в повідомленні компанії.

"Склалася критична ситуація із запасами вугілля на складах ТЕС. Зокрема, станом на 18 січня, запаси вугілля на ТЕС (всіх марок) з початку листопада 2020 року зменшилися в 5,2 раза - до 487,5 тисячі тонн, з них газового вугілля - в 7,5 раза, до 283,6 тисячі тонн, антрацитового - на 44,4%, до 203,9 тисячі тонн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що починаючи з 18 січня, включені в роботу додатково шість блоків трьох ТЕС (Вуглегірська ТЕС, Зміївська ТЕС, Трипільська ТЕС) на резервному паливі (газ) сумарною потужністю 1200 МВт.

Читайте також: Коли в Україні послабнуть морози: прогноз від синоптика Наталки Діденко

За інформацією компанії, вже другий тиждень 2021 року характеризувався різким збільшенням споживання електроенергії в Україні через холоди.

Так, середньодобове електроспоживання в робочі дні щодо попереднього тижня зросло на 6,5%, а у вихідні - на 16%. У порівнянні з минулим роком, середньодобове електроспоживання в робочі дні збільшилося на 3,5%, а у вихідні - на 9,3%.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати