Микитась: Татаров допомагав повернути вилучені під час обшуків кошти "Укрбуду"


фото: Слово і діло
Заступник голови Офісу президента Олег Татаров у часи роботи в Міністерстві внутрішніх справ допоміг повернути вилучені під час обшуків кошти компанії "Укрбуд Девелопмент"

Про це розповів колишній власник "Укрбуд Девелопмент" Максим Микитась в інтерв'ю Українській правді.

"Так, тоді допомогло. На певних умовах питання повернення вилучених коштів "Укрбуду" було вирішено", - заявив Микитась.

За його словами, до 2014 року Татаров був "впливовим серед слідчих МВС через його наближеність до керівництва відомства".

"Зв'язок із керівництвом МВС простежувався через кума, колегу та земляка Максима Цуцкірідзе, який залишився на керівних посадах в Головному слідчому управлінні Нацполіції. Рік тому він став керівником цього управління, якому підпорядковані усі слідчі країни", – повідомив Микитась. 

На його думку, саме через Цуцкірідзе Татаров "вирішував найскладніші питання", оскільки в системі МВС це була його найближча людина.

Читайте також: "Інформація не відповідає дійсності": Татаров про заяву НАБУ щодо справи проти нього

  • 18 грудня стало відомо, що в.о. голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук підписав підозру заступнику глави Офісу президента Олегу Татарову.
  • Згодом, Національне антикорупційне бюро підтвердило інформацію про вручення слідчими прокурорами САП підозри заступнику голови ОПУ Олегу Татарову у справі квартир для Нацгвардії.
  • 21 грудня Татаров у супроводі адвокатів прийшов для вручення йому підозри до Національного антикорупційного бюро. Також Татаров подав заяву щодо припинення власних повноважень на посаді.
  • 23 грудня заступник генерального прокурора Олексій Симоненко передав кримінальне провадження за підозрою заступника керівника Офісу Президента від Національного бюро до Служби безпеки України.
  • 30 грудня ВАКС задовольнив клопотання ОГПУ щодо відкликання вимоги запобіжного заходу у вигляді арешту для Татарова у справі квартир для Нацгвардії.

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати