Техогляд транспорту стане обов'язковим з 2022 року, - Криклій


фото: volynnews
Технічний огляд транспорту стане обов'язковим з 2022 року, але впроваджувати його будуть поступово

Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій сказав в інтерв'ю РБК-Україна.

"Він має бути. Для цього нам потрібно прийняти законопроєкт. Були пропозиції впровадити його поступово, з перехідними положеннями, аби не загострювати суспільні настрої. Наприклад, почати з переобладнання автомобілів, які вперше ввозяться, вони все одно проходять сертифікацію. Особливої різниці немає - техогляд чи сертифікація, якщо мова йде про строк раз на два роки, то в них ще є запас часу. Тому була логіка і алгоритм, у якій редакції пропонується його ухвалити", - цитує видання слова Криклія.

За його словами, впровадження техогляду також є одним з основних вимог в імплементаційних документах України по Європейському Союзу.

"Це майже 20% від наших обов'язків з виконання Угоди про асоціацію з ЄС, адже це в першу чергу стосується екологічних норм. Наприклад, у непромислових містах основним фактором забруднення є саме транспорт. Транспорт - це ще й питання безпеки перевезення пасажирів і вантажів", - підкреслив міністр.

Водночас, він зазначив, що впровадження транспортних технічних вимог і контролю має бути м'яким, аби не викликати негативну реакцію і спротив населення.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати