Олімпіада-2022: Усі результати українців у 1-й день Ігор у Пекіні

У перший день Олімпійських ігор у Пекіні українці виступили у стрибках з трампліна та лижних перегонах

У стрибках з трампліна Євген Марусяк стрибнув на 73 м та отримав за свою спробу 49,8 бала. Це дозволило йому посісти підсумкове 48-ме місце та опинитися серед 50 стрибунів, які виступлять у фіналі. Ще один українець - Антон Корчук - подолати кваліфікацію не зміг. Стрибка на 67,5 м та оцінки у 38 балів вистачило, щоб потрапити на 52-у позицію.

У лижних гонках у скіатлоні на 15 км найкращою з українок стала Марина Анцибор, яка фінішували 56-ю. Вікторія Олех 60-та, Юлія Кроль - 62-га, а Дар'я Рубльова відстала від лідерки на колі та була знята з дистанції.

На Олімпіаді-2022 змагання біатлоністів розпочалися змішаною естафетою 4х6 км, в які по два етапи біжать чоловіки та жінки.

За збірну України у стартовій гонці не змогла виступити Олена Білосюк, яка захворіла на коронавірус та перебуває на самоізоляції.  ЇЇ у складі замінила Валя Семеренко, яка змагалася на стартовому етапі.

Українка вкрай невдало розпочала гонку та заробила три штрафних кола, через що наша команда була відкинута на останню, 20-ту, позицію.

Юлія Джима підняла нашу команду на 14-ту позицію, а Артем Прима - на 12-ту. На заключному етапі Дмитро Підручний заробив ще одне штрафне коло та фінішував 13-м

У санному спорті 5 лютого чоловіки виконали дві перші спроби.

Андрій Мандзій під час першої з них перевернувся незадовго до фінішу, але зміг завершити заїзд з 32-м часом. Антон Дукач теж ледве втримався у санях на повороті в першій спробі та показав 25-й результат.

За підсумками другої спроби Дукач піднявся на 23-тю позицію, а Мандзій - на 30-ту.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb