Олімпіада-2022: Усі результати українців у 9-й день Ігор у Пекіні

У неділю, 13 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні українці змагаються у біатлоні, фристайлі та бобслеї

У біатлоні в гонці переслідування на 10 км реальні шанси поборотися за медалі мала лише одна українка - Юлія Джима, яка фінішувала у спринті восьмою та йшла на дистанцію з відставанням у 1 хв 08 сек від Марте Олсбю Ройзеланд з Норвегії.

Джима невдало розпочала гонку та через один промах скотилася на 12-ту позицію. Українці вдалося покращити становище після точної другої стрільби, яка вивела її на шосте місце. Однак ще одне штрафне коло на третьому вогневому рубежі остаточно викреслило Джиму із претенденток на нагороди.

У підсумку українка схибила ще двічі та фінішувала 13-ю. Ще одна українка - Анастасія Меркушина - з двома промахами стала 25-ю. Третя представниця нашої збірної Ірина Петренко заробила чотири штрафні кола та фінішувала 55-ю.

У чоловічій гонці переслідування на 12,5 км українець Дмитро Підручний стартував 13-м, Артем Прима - 15-м, а Антон Дудченко - 60-м.

Піднятися вгору вдалося лише Дудченку, який з трьома промахами вийшов на 23-є місце. Підручний заробив п'ять кіл штрафу та залишився 13-м. Прима з шістьма помилками на вогневих рубежах скотився на 18-ту позицію.

У неділю на Олімпіаді-2022 стартував турнір у бобслеї. В Пекіні вперше медалі Ігор розігрують жінки на монобобах. Україну у цих змаганнях представляє Лідія Гунько. У першій спробі вона показала 18-й результат, після другої - опустилася на останню, 20-ту позицію.

Третій та четвертий заїзди відбудуться 14 лютого.

У фристайлі в неділю мала відбутися кваліфікація у жіночих змаганнях з лижної акробатики. Вона була на понеділок, 14 лютого, через складні погодні умови. Україну представлятиме лише Ольга Полюк.

Анастасія Новосад не братиме участі у змаганнях через позитивний тест на коронавірус. За словами тренера збірної України Енвера Аблаєва, спортсменка, яка перебувала на самоізоляції через COVID-19, не змогла отримати два поспіль негативних тести та пропустить змагання.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb