Олімпіада-2022: Усі результати українців у сьомий день Ігор у Пекіні

У п'ятницю, 11 лютого, представники України на зимових Олімпійських іграх у Пекіні змагаються у біатлоні, стрибках з трампліну, лижних гонках, шорт-треку та скелетоні

Олімпійський день для України розпочала Анастасія Шепіленко. У жіночому супергіганті гірськолижного спорту українка  відстала від швейцарки Лари Гут-Бехрамі на 6,09 сек. і стала 37-ою із результатом 1.19,60.

Руслан Перехода та Олексій Красовський, які змагались у класичній лижній гонці, показали посередній результат і фінішували на 77-й і 78-й позиціях.

Сьогодні, 11 лютого, на Олімпіаді в Пекіні пройшов жіночий спринт з біатлону. Україну представляли Ірина Петренко, Юлія Джима та Анастасія Меркушина.

Найкращий результат серед наших спортсменок показала Джима, яка фінішувала восьмою з відставанням 1.07,5 та зробила 1 промах на стрільбі. Меркушина посіла 24 місце з 1 промахом.

Ірина Петренко фінішувала на 40-й позиції. Українка допустила дві помилки на стрільбі та відстала від Марти Ульсбю-Ройселан з Норвегії на 2.27,4 хв.

У шорт-треку українець Олег Гандей не кваліфікувався до 1/4 фіналу. У своїй групі він посів 4 місце з результатом 44,163 с.

Кваліфікацію Олімпіади-2022 у стрибках з великого трампліну вдалося подолати Віталію Калініченку (стрибок на 118 м, 43 місце) та Євгену Марусяку (104 м, 49 місце).

17-річний Антон Карчук стрибнув лише на 82,5 метра та фінішував останнім – 56-м.

Українець Владислав Гераскевич посів 18 місце у фінальному змаганні зі скелетону серед чоловіків.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb