![15 пересувних автотранспортних майстерень 15 пересувних автотранспортних майстерень](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347150_451127440_906349008199656_4037384120292348459_n_new_80x50_0.webp)
Під Маріуполем окупанти виселяють ціле село заради розміщення військових, - радник мера
У Маріупольському районі Донецької області російські загарбники виселяють місцевих жителів з села заради розміщення своїх військових
Про це інформує радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
Рашисти виселяють українців з села Лісне Маріупольського району, яке розташоване посеред лісу поруч з Нікольським, заради російських військових.
"Буквально на вулиці з "націоналізацією" будинків. Формально вигаданий привід - відсутність підтвердження права власності та особистості. Тому, що відсутні домові книги згоріли у конторі лісгоспу у Маріуполі", - пояснює радник мера.
Виселенню місцевих жителів сприяла колаборантка Наталія Муха.
Повідомляється, що залишилось сім родин, з тих що давно там живуть, це здебільшого пенсіонери. Також є декілька родин, які переїхали туди із Маріуполя.
"Дуже зручно для розміщення військових. По-перше, посеред лісу, далі від зайвих очей. По-друге, поруч з основним місцем розташування окупантів в самому Нікольському", - додав Андрющенко.
- 30 березня повідомлялося, що у центрі тимчасово окупованого Маріуполя російські загарбники встановили систему заряджання протиповітряної оборони.
- Російські війська змінили основний рух навколо окупованого Маріуполя, вчора вони масово перевозили вантажівки з БК та трали з технікою.
- Нещодавно російські війська змінили основний рух навколо окупованого Маріуполя, 3 квітня вони масово перевозили вантажівки з БК та трали з технікою.
- Також радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що окупанти набирають підлітків призовного віку у так звану "добровольчу дружину", де навчають їх воювати.
- Актуальне
- Важливе
![Дмитро Пєсков Дмитро Пєсков](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/251000_252000/251681_peskov_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![фейк фейк](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/300000_301000/300212_GettyImages-1365566546_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ війна фронт ЗСУ війна фронт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/296000_297000/296719_1_new_80x50_0.webp)
![Леді Гага, Олімпіада-2024, церемонія відкриття Леді Гага, Олімпіада-2024, церемонія відкриття](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347133_GettyImages-2162913584_new_80x50_0.webp)
![Дональд Трамп Дональд Трамп](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332631_trump_reuters_new_80x50_0.webp)
![Володимир Огризко Володимир Огризко](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/222000_223000/222325_Volodimir_Ogrizko_rudenko.kiev.ua._new_80x50_0.webp)
![Оленівка - наша Катинь Оленівка - наша Катинь](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/250000_251000/250913_2022-07-30T124407Z_1724509590_RC2CMV9DDGAA_RTRMADP_3_UKRAINE-CRISIS-PRISON-RALLY_new_80x50_0.webp)
![Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/258000_259000/258035_IMG_0156_new_80x50_0.webp)
![москва червона площа москва червона площа](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/275000_276000/275787_moskow_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![метро Харків метро Харків](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/241000_242000/241958_metro-harkiv_metro.kharkov.ua_new_80x50_0.webp)
![переможні новини переможні новини](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/313000_314000/313637_GettyImages-1390327377_new_80x50_0.webp)
![Лукойл Лукойл](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/272000_273000/272950_lukoil-isab_ap_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/311000_312000/311613_chernoe_more___new_80x50_0.webp)
![ракета "Довгий Нептун" ракета "Довгий Нептун"](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/335000_336000/335571_Obrazets-oblozhky444-4_new_80x50_0.webp)