OPINION

Наш так званий політикум мріє знову прокинутися 23 лютого 2022 року

15 січня, 2026 четвер
16:00

Знову ці блювотно-базарні пики з вічним бажанням урвати хоч 100 баксів на якійсь фігні*

Зміст

Дивлячись на останні щурячі перегони в нашій політиці з перетра(я)хуванням силовиків та міністрів, радує хіба тільки крах найбільш нахабної частини нинішньої владної вертикалі зі злодієм і моїм особистим недругом "Алі-Бабою". Хоча насправді ця істота та його оточення в перспективі навіть 10 років не заслуговують і рядка в підручниках історії. Злоба бере навіть не стільки за сам факт крадіжок грошей під час війни ним і йому подібним — це було і буде завжди. 

Найбільшу лють викликає дика, цивілізаційного рівня невідповідність нинішньої влади рівню подій. І це я не тільки про саму війну — а про зміну світоустрою, розбивку світу на Pax AMERICANA і клуб диктатур, гонку технологій і конкуренції устроїв тощо. Тут вирішується, хто перший досягне точки сингулярності чи можна хакнути людські емоції. А у нас — знову ці блювотно-базарні пики з вічним бажанням урвати хоч 100 баксів на якійсь фігні. І потім побігти із задоволеним хлєбалом ховати сп*жджене в крипту. Не розуміючи, що так вони стать ще більш прозорими для контролюючих органів тих-таки США.

Парадоксально ж тут інше. Складається враження, що народ, яким би дурним і маніпульованим його не вважали, вже зрозумів, що життя як до 24.02.2022 більше ніколи не буде. Власне, останні варварські обстріли та передблекаутний стан енергетики сприяють як ніщо інше швидкому протверезінню тих, хто знову повірив триндунам про швидкий мир.

Читайте також: Обшуки у Тимошенко. Харизма — або є, або її немає

А ось наш так званий політикум, хоч і постійно торочить про війну, але мріє тільки про одне — знову прокинутися 23 лютого 2022 р. 

Те, як приймаються рішення, як призначаються на посади, як це комунікується — це просто золотий стандарт "Як не варто управляти країною на майже вже 5 невдовзі році війни". Стеля для всього цього гнилого болота — вибити "десятку" за якесь підголосуввння. Все — життя закінчено, можете вимикати світло, краще вже не буде.

Що ж, нинішній режим і його представники є породженням сильних часів після Революції Гідності. Але сильні часи породжують слабких. Які потім приходять, все проси*ають. І тоді знов доводиться вмикатися сильним, щоб навести лад. Тож, так нинішні часи прямо зараз загартовують наступну мегажорстку ітерацію людей.

Такий ось ка(о)лообіг поколінь. Залишилося всього-нічого — тільки дожити до моменту, коли ці слабкі бездарі нарешті підуть. А, враховуючи цю вказану вище гримучу їх невідповідність викликам планетарного масштабу, не кажучи вже про нашу війну, ось це й і лякає найбільше.

*Публікується зі збереженням стилю автора

Джерело

Про автора. Богдан Буткевич, журналіст, військовослужбовець

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

 

Теги:
Читайте також:
Київ
+28.7°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, четвер
2 липня
11:18
OPINION
Атака на Київ. Ця війна не закінчиться найближчим часом
11:02
OPINION
Вибори восени: Це якби ми оголосили про літні Олімпійські ігри, але стадіону жодного нема
11:01
Ексклюзив
Сили оборони відновили контратаки на півдні, розширюють сірі зони й повертають тактичні позиції, - Братчук
10:59
удар по складу moyo в Києві
РФ знищила склад і офіс компанії MOYO в Києві
10:56
валюта
Курс валют на 2 липня: скільки коштують євро та долар у банках
10:19
Оновлено
наслідки удару по Києву 2 липня 2026
РФ масовано вдарила по Україні: в Києві відомо про 13 загиблих і десятки постраждалих. ППО знищила понад 500 цілей
10:13
Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез
Сили оборони уразили один із найбільших НПЗ Росії у Кстово, залізничний міст і командний пункт окупантів
09:50
російські окупанти, армія РФ, окупант, агресор
ISW: Темпи наступу РФ невпинно падають з листопада, а втрати на кожен захоплений км кв. зросли майже у 20 разів
09:11
"Вимагаємо не лише слів осуду": Сибіга закликав партнерів до негайних рішень у відповідь на атаку РФ
08:44
ВАКС
Співучасник справи Скороход про $250 тис. за "продаж" санкцій РНБО уклав угоду зі слідством
08:42
Оновлено
війна з росією
РФ за добу втратила 1140 військових, на фронті - 259 боїв, а у Данії випробували спільну з українцями модель НРК. Підсумки роботи Сил оборони 1 липня
08:15
Ексклюзив
Володимир Зеленський
Ініціатива з позбавлення Зеленського ордена Білого лева у Чехії не матиме такого резонансу, як у Польщі, - історик Мокрик
08:10
У Криму вночі горіли підстанції, лунали вибухи в районі Феодосії
08:01
OPINION
Путін ніколи не віддасть наказу про евакуацію росіян з Криму
07:57
Інфографіка
Джуд Беллінгем, Гаррі Кейн та Ентоні Гордон (зліва - направо), збірна Англії, ЧС-2026
ЧС-2026 з футболу: результати усіх матчів 1/16 фіналу та сітка плейоф
07:25
Оновлено
Фоларін Балогун та Амар Дедіч (праворуч), США - Боснія і Герцеговина, ЧС-2026
США у меншості здолали Боснію і Герцеговину, Бельгія з камбеком пройшла Сенегал: результати матчів 1/16 фіналу ЧС-2026
2026, середа
1 липня
22:50
РФ пригрозила Apple штрафом до 4 млрд рублів через "дискримінацію" російських пошукових систем
22:50
Володимир Зеленський
Зеленський попередив, що РФ готує новий масований удар. Мережа АЗК через загрозу не працюватиме в низці областей вночі
22:40
Оновлено
Сергій Кузнєцов у супроводі італійської поліції
Німеччина висунула обвинувачення українцю, який очолював команду підривників "Північних потоків"
22:35
Ексклюзив
марш у Лондоні 24.02.2023
Змін у державній політиці Великої Британії щодо України після відставки Стармера не очікується, - журналіст Цюпин
22:19
Ексклюзив
пошкоджені резервуари АЗС
Експерт з енергетики Рябцев пояснив, чи можна убезпечити АЗС у прифронтових містах від ударів РФ
22:15
Ексклюзив
У Києві вшанували Героя Романа Орищенка в роковини смерті
Пластун, майданівець, історик і воїн: у Києві вшанували пам'ять Романа Орищенка в роковини загибелі
22:03
Ексклюзив
Сергій Фурса
Ефективність наших ударів має перевищити швидкість відновлення російських НПЗ, - інвестиційний банкір Фурса
21:52
Трамп на зустрічі з Путіним
Путін програє в будь-якому разі, і Трампу варто це зрозуміти, — ексголова Пентагону
21:39
Пушкін Німеччина
У німецькому Гемері вкрали пам’ятник Пушкіну - "символ дружби між народами РФ і ФРН"
21:22
Ексклюзив
Крим, Саки, Новофедорівка, вибух, пожежа, удар
Через деякий час буде уражено останній найбільший НПЗ в Росії, - військовий оглядач Коваленко
20:18
Ексклюзив
Володимир Зеленський і Валерій Залужний
Зеленському доведеться відмовляти балотуватися в президенти не лише Залужного, - Данилюк-Ярмолаєва
20:16
У районі Козачої Лопані ліквідували прорив держкордону, – полк "Скеля"
20:01
OPINION
Може, справа не в Волині? І навіть не в Бандері?
19:56
Оновлено
Зеленський Харріс
В Ірландії Зеленський виступив на церемонії відкриття головування країни в Раді ЄС та провів зустріч з Коштою та Мартіном
19:49
легіон "Свобода Росії"
Легіон "Свобода Росії" рік готував диверсію проти газової інфраструктури РФ на $6 млн збитків, — Business Insider
19:28
українські оборонні технології
Україна запускає контрольований експорт зброї та оборонних технологій
19:16
Дмитро Лубінець
Лубінець запропонував РФ запровадити для полонених обов'язкові дзвінки рідним не менш ніж 3 хвилини
19:14
Новини компаній
Компанія blago та Usyk Foundation оголосили про партнерство
18:54
Оновлено
Понівечена маршрутка у Херсоні
РФ атакувала кілька АЗС Дніпровщини, автівку й маршрутку в Херсоні, підприємство в Новій Одесі, Харків та Одещину: кількість загиблих і потерпілих зросла
18:52
Ексклюзив
Пастка СЗЧ: чому військові залишають службу та які бюрократичні перепони трапляються на шляху назад
18:51
центри для біженців Польща
Польща з 1 липня припиняє фінансувати проживання в центрах для біженців: кого це торкнеться
18:50
Віктор Вілліс
Помер соліст Village People і співавтор легендарного хіта Y.M.C.A. Віктор Вілліс
18:45
Огляд
Лукашенку варто згадати минуле, перш ніж брязкати зброєю: як українці й білоруси воювали між собою
18:24
fpv-дрон, фпв, ЗСУ, Сили оборони, фронт, Генштаб
Виробник дронів у США переймає українську технологію "роїв", щоб отримати контракт Пентагону, — Forbes
Більше новин