"Шахтар" розтрощив "Металіст" та вийшов на "чисте" перше місце в УПЛ

У 5-му турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" переміг "Металіст" та став одноосібним лідером прем'єр-ліги

У Львові ще в першому таймі хет-трик у складі донеччан зробив Даніло Сікан, який забив на 18-й, 30-й та 39-й хвилинах. Ще один гол на рахунку Олександра Зубкова.

По перерві Лассіна Траоре продовжив побиття "Металіста" та забив на 73-й хвилині п'ятий гол.

Харків'яни забили у відповідь один гол зусиллями Алекса Чідомере. Остаточний рахунок у компенсований час встановив Невен Джурасек.

"Шахтар" переміг "Металіст" 6:1, набрав 13 очок та вийшов на першу місце в турнірній таблиці. Команда Ігора Йовічевіча відібрала лідерство у "Дніпра-1", який з 12 пунктами йде другим. "Металіст" має 7 балів та займає сьому позицію.