![Дмитро Пєсков Дмитро Пєсков](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/251000_252000/251681_peskov_gettyimages_new_80x50_0.webp)
Ср*чу довкола "Євробачення" не було
Вигадувати наявність ср*чу і його засуджувати — це кайфова штука. Негатив збирає більше реакцій і можна вивищитися
Дедалі більше я впевнююся, що нам просто подобається імідж народу, який постійно ср*ться. Треба ж якось нові міфи формувати. І тому ми ладні вигадати цей процес на порожньому місці, побачити того, чого нема, перебільшити й викривити реальність. А потім робити дописи про те, які ми ху**ві.
Нині моя стрічка переповнена бідканням щодо переможців "Євробачення". Мовляв, як то так, знову ср*ч, знову колотнеча, знову нікому нічого не подобається і всі одне на одного кидаються зі списами.
Усі засуджують ср*ч, але де ж він? Може, думаю, на сторінці "Євробачення"? Заходжу, сподіваючись побачити криваве місиво у коментах, а його і нема. Нема ср*чу. Багато коментів штибу "клас, я за них вболівала" або "голосував за інших, але най буде". Доброзичливі коментарі набирають найбільше лайків. Є, ясна річ, і незадоволені. Але, бл*ха, це нормально. Люди мають право висловитися і переважно роблять це коректно.
Читайте також: Добкін — яких фронтів воїн?
Ідіотських, образливих, тупих коментарів — просто одиниці. Часто серед авторів або боти, або умовна аудиторія з "Однокласників". Знайшла одну жіночку з ім‘ям Дочка Сергія Дружина Юрія. І що виходить? Ми беремо цю Дочку Сергія і ще двох прибацаних, які голосять про "в країні війна" і "та він і не українець, ше і в золотому костюмі", та в уяві робимо з них більшість. І пишемо допис про те, що прибацані українці знову розвели ср*ч.
Тут цікава наступна схема: люди концентруються на негативі, хай навіть нечисельному, не хочуть бачити хорошого, тому сідають і пишуть допис про те, які всі негативні й нема нічого хорошого
Ср*чу довкола "Євробачення" - не було.
Ср*чу довкола кліпу Соловій і Жадана — не було.
Ср*чу довкола промови Олександри Матвійчук — не було.
Ср*чу довкола Доржа Бату — не було.
Навіть ср*чу довкола йолки у Львові нема — подивилася коменти у Садового, більшість підтримує ідею.
Навколо календаря — був. Навколо фотосесії Олени Зеленської — був. Але це не показник прям якоїсь страшної національної особливості. Британці недавно гавкалися щодо 5 сезону "Корони" не менше. А перед цим щодо Меган і Гаррі — ціла серія всенародної шизи. Але чого ще було чекати від такої резонансної та нетривіальної події? Щонайменше двох популярних ведучих звільнили з роботи за некоректні коментарі — Пірса Моргана та Денні Бейкера. А всякі обкладинки із плюс-сайз моделями? Це ж страшна заруба, там реальний триндець був, що у соцмережах, що на тєліку. Але це нормально — з‘явилося щось нове, незвичне, сміливе — люди це обговорюють.
Читайте також: Еротичний календар і "Коханець леді Чаттерлей"
Вигадувати наявність ср*чу і його засуджувати — це кайфова штука. Негатив збирає більше реакцій і можна вивищитися, засудивши оцих всіх дурних людішок
Я вже й сумніваюся, що був ср*ч довкола манікюру дружин полонених. І ср*ч про Пташку та Зеленського. Були неадеквати і явні боти, які згодом лишилися у явній меншості. Тут цікава наступна схема: люди концентруються на негативі, хай навіть нечисельному, не хочуть бачити хорошого, тому сідають і пишуть допис про те, які всі негативні й нема нічого хорошого. Не раз я бачила страшні нарікання на ту чи іншу грандіозну і непереборну проблему, а причиною виявлявся один грьобаний коментар.
Вигадувати наявність ср*чу і його засуджувати — це кайфова штука. Негатив збирає більше реакцій і можна вивищитися, засудивши оцих всіх дурних людішок. Ми практично всі любимо таке робити, давайте чесно. Але що ми в результаті маємо? Лише дуже викривлений образ нашого суспільства.
А ще — просту незрілість чи схильність до драми. Коли досить виважена критика називається "цькуванням". "Відбувається публічне цькування письменника у мережі", - заявляють деякі. Під цим мається на увазі, що люди шоковані та вражені тим, що чувак усіх дурив роками. Я б ще зрозуміла героїв таких процесів, бо вдати із себе жертву — це легко, приємно і по-домашнєму. Зробити якусь хе*ню і замість відповідальності заливати усе шмарклями. Стратегія Еріка Картмана з "Південного парку", на яку ведеться лише його мама. Тому не будьте мамою Картмана.
Будьте мамою Стіфлера.
Біле пальто зняла, повісила назад у гардеробну.
Про автора. Лєна Чиченіна – журналістка.
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
Стежте за найважливішими новинами України! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе
![Дмитро Пєсков Дмитро Пєсков](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/251000_252000/251681_peskov_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![школа в окупації школа в окупації](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/305000_306000/305837_6310b7e3af478-mariupol-1sep_1200_watermark_new_80x50_0.webp)
![фейк фейк](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/300000_301000/300212_GettyImages-1365566546_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ війна фронт ЗСУ війна фронт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/296000_297000/296719_1_new_80x50_0.webp)
![Леді Гага, Олімпіада-2024, церемонія відкриття Леді Гага, Олімпіада-2024, церемонія відкриття](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347133_GettyImages-2162913584_new_80x50_0.webp)
![Дональд Трамп Дональд Трамп](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332631_trump_reuters_new_80x50_0.webp)
![Вільям Бернс Вільям Бернс](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/280000_281000/280389_William-Burns_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![Володимир Зеленський Володимир Зеленський](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332601_41341_new_80x50_0.webp)
![Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/258000_259000/258035_IMG_0156_new_80x50_0.webp)
![москва червона площа москва червона площа](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/275000_276000/275787_moskow_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![метро Харків метро Харків](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/241000_242000/241958_metro-harkiv_metro.kharkov.ua_new_80x50_0.webp)
![переможні новини переможні новини](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/313000_314000/313637_GettyImages-1390327377_new_80x50_0.webp)
![Лукойл Лукойл](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/272000_273000/272950_lukoil-isab_ap_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/311000_312000/311613_chernoe_more___new_80x50_0.webp)
![ракета "Довгий Нептун" ракета "Довгий Нептун"](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/335000_336000/335571_Obrazets-oblozhky444-4_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/304000_305000/304468_Screenshot_69_new_80x50_0.webp)