"Ставлення було як до вбивць": затримана в Дубаї за оголену фотосесію українка розповіла подробиці утримування

13 квітня, 2021 вiвторок
15:42

Одна із затриманих в Дубаї українок через оголену фотосесію поділилася подробицями утримування

Зміст

Про це вона розповіла "ТСН".

"Ми не ескортниці і за знімання гроші не отримуємо, всі їздять на добровільній основі. Дівчаткам самим "по приколу" їздити безкоштовно, збирати собі портфоліо, тим більше, у хорошій і дружній компанії. А я так взагалі - вперше у своєму житті зробила одну фотографію і не була голяка, а тільки в білизні", - розповіла одна з дівчат.


Вона сказала, що дівчата почуваються жахливо: деяким необхідно звернутися до лікарні.

"Мені 20 років, я не "ню-модель", вперше і востаннє так фотографувалася (поки точно не хочу повторювати). Найбільше негативно здивувало їхнє ставлення: за 8 днів нікому не дозволили зателефонувати батькам і сповістити, що ми хоча б просто живі. 10 дівчаток відлетіли ще 3 квітня, 14 залишилося, і з них - 12 пішло на зустріч Ахмеду - "доброму поліцейському". Ніколи не забуду, як нас обдурили, як ми довірилися людям. Нас просто заманили до пастки і все... сказали, що тільки поговорять з нами, ми після планували подивитися місто, а потім нас просто замкнули і навіть не дозволили зателефонувати консулу. Добре, що він сам приїхав через 3 дні. Поки він не приїхав - їхнє ставлення було до нас - як до вбивць", - додала дівчина.

Дівчина зазначила, що ті самі фото на балконі робили 3 квітня, а правоохоронці прийшли до дівчат вже 4 квітня вночі.

"Загалом про фото всі і все знають. А тепер про те, як нас заманив до поліції поліцейський Ахмед: нічого не віщувало біди, 10 дівчаток полетіли додому, а ми, дурепи, вирішили залишитися. Я сплю і подруга починає кричати, що наші фото "злили". Ми одразу почали шукати квитки до Києва і нічого не знайшли, найближчі - на 5 квітня. Але ми не додумалися просто бігти у той же Стамбул. І тут телефонували з ресепшена - потрібно було не відповідати і просто їхати. Тоді повідомили, що нас чекає поліцейський. Ми ж думали що нам капець, всі знають хто ми, але ні у кого не було інформації, хто ж ми. Ми спустилися і коп повідомив, що потрібно приїхати до відділку щоб просто дати показання, і нас відпустять - ми повірили. Знову була можливість втекти і ніхто б нічого не дізнався. Ми приїхали в потрібний час і тут нас повели до автівки і повезли до в'язниці ... але ми не панікували. Приїхали, давали свідчення з посмішкою. Але тут у нас починають забирати телефони: ніхто рідним не зміг повідомити, що трапилося, і так протягом 8 днів, нам не дали подзвонити і повідомити, що ми живі). Нас повели і ми побачили багато ув'язнених", - розповіла українка.

За її словами, від цього моменту дівчата злякалися і в них почалася істерика.

"У нас відібрали абсолютно все, шманали, завели спочатку в кімнатку де один матрац і нас 12 дівчаток. Не годували цілий день, а вночі принесли несмачний рис з жахливою підливою "як з гівна" і це виявилася одна з кращих страв після хліба, який дають о 4 ранку. Потім посадили до камери, куди садять людей, що бунтують. У цих камерах (як нам розповіли) закривали мінімум по 2 дні. Там люди спали, їли, ходили до туалету і вмирали. Світло горить завжди, жахливий стукіт вентиляторів... як же я хотіла поспати в тиші і в темряві всі ці дні. Нам дуже пощастило, що затримана поділилася з нами одягом, а інші передали через 2 дні "жіночі штуки", а 2 дні я не знаю, як вони обходилися, бо навіть туалетного паперу не було. Далі дизентерія, ми по два дні спали на матрацах. Нас погрожували вбити ув'язнені з інших камер і ми молилися Богу, щоб нас не перевели в основну камеру, бо там бійки кожен день і всі поліцейські це бачили", - сказала українка.

Вона додала, що за цей час вони пережили сильний стрес.

"На нас постійно кричали, хтось говорив, що ми через 2 дні вийдемо, хтось - що через місяць, 2 або 6, вони нас лякали. Це просто був 30 хвилинний фотосет і не більше. Віталій досі в тюрмі, і інший організатор. Були і росіянки, але вони швидко "змилися", не дурепи. Те що нас називають повіями і ескортницями -  їхня справа. Звільнили нас теж не дуже приємно, бо телефони віддали перепрошитими і везли через зону депортаці. Але були жінки поліцейські - в останні дні цілком добродушними здавалися. Родичі тільки підтримують, і раді, що ми повернулися. Не засуджують. А до Дубая більше ніколи. Стільки темних боків дізналися про тих людей від ув'язнених, що аж противно перебувати там", - підсумувала дівчина. 

  • Нагадаємо, що у Дубаї затримали українок, які брали участь у зйомці відеоролика, в якому оголені дівчата стоять на балконі одного з хмарочосів міста.
  • Раніше повідомлялося, що українок, затриманих у Дубаї за оголену фотосесію, депортують з ОАЕ.
  • Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко заявив, що влада ОАЕ депортувала 11 українок.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Теги:
Читайте також:
Київ
+26.7°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, вiвторок
14 липня
17:49
Оновлено
прикордонний корабель Федеральоної служби безпеки Росії "Ізумруд"
Українські моряки знищили прикордонний "Ізумруд" російської ФСБ, а на фронті армія РФ 84 рази атакувала позиції Сил оборони
17:26
Оновлено
Наслідки атаки РФ 14.07.2026. Дніпровщина
Росіяни завдали ударів по Україні: є загиблі та поранені в кількох областях, ППО збила 108 дронів і 7 ракет
17:22
Відпустки, лікування, декретні: Рада усунула правову нерівність для військових з числа умовно-достроково звільнених
17:19
Оновлено
Володимир Зеленський і Емманюель Макрон
Україна отримає від Франції ліцензію на виробництво ракет Aster для систем SAMP/T, винищувачі Rafale, радари й ракети
17:13
путін
Путін відправив до Ірану "літак судного дня"
17:02
OPINION
Зміна уряду: а в чому логіка?
16:55
Військовий літак Іл-20М КООТ-А
Польські винищувачі перехопили над Балтійським морем російський Іл-20
16:50
Міжнародний олімпійський комітет
Рішення на користь Росії може позбавити МОК фінансування: дев'ять країн ЄС звернулися до Єврокомісії
16:41
Владислав Косіняк-Камиш
"Мов очманілі": міністр оборони Польщі жорстко розкритикував антиукраїнських політиків
16:30
Щоб відновити світло в Криму, окупанти розбирають насосні станції Північнокримського каналу, - "Атеш"
16:24
Оновлено
Mirage2000 пілотували українсько-французькі екіпажі: Зеленський взяв участь у заходах з нагоди Дня взяття Бастилії у Парижі
16:09
У Києво-Печерській лаврі відкрили для паломників дальні печери
16:07
Оновлено
Свириденко
ВРУ проголосувала за відставку Свириденко: кому пророкують крісла у новому уряді
15:58
Дефіцит бензину в Росії
Киргизстан на тлі проблем із паливом у Росії безстроково заборонив експорт бензину та дизеля
15:57
Україна та Туреччина
Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Туреччиною, підписану ще до повномасштабного вторгнення РФ
15:36
Сі Цзіньпін і Путін
Пекін поставив Москві ультиматум: переговори щодо газопроводу "Сила Сибіру-2" зайшли в глухий кут
15:32
Герман Сметанін
Гендиректор Укроборонпрому Сметанін оголосив, що йде з посади
15:22
Оновлено
Суд обирає запобіжний захід екскомбригу Лучанову
Вбивство двох цивільних з Київщини: Суд відправив екскомбрига Лучанова під варту на 60 днів без можливості застави
15:13
Верховна Рада, ВР
В Україні запровадили нову держнагороду "Орден Європи"
15:04
Верховна Рада голосування
ВР підтримала законопроєкт про декриміналізацію порно і посилення відповідальності за виготовлення дитячої порнографії
14:58
Дональд Туск на Мюнхенській безпековій конференції (14.02.2026)
У Польщі назвали умову приєднання до Антибалістичної коаліції
14:55
Урсула фон дер Ляєн у Єврокомісії (Брюссель, 17.08.2025)
Єврокомісія підтвердила візит Урсули фон дер Ляєн до Києва 15 липня
14:55
Інфографіка
Кубок світу, чемпіонат світу 2026, ЧС-2026
ЧС-2026: розклад та результати півфінальних матчів
14:45
Оновлено
Україна ЄС
Україна та ЄС відкрили 6 кластер переговорів про вступ
14:36
на фото Трипільська ТЕС
СБУ викрила розкрадання понад 10 млн грн на закупівлях для Трипільської та Зміївської ТЕС
14:27
ФСБ
У РФ звинуватили українського репера Kyivstoner нібито в організації теракту в Підмосковʼї
14:01
OPINION
Прізвище прем'єра знову не матиме значення
13:43
Верховна Рада, ВР
Верховна Рада підтримала продовження воєнного стану до 31 жовтня
13:38
валюта
Курс валют на 14 липня: гривня слабшає щодо євро та долара
13:32
Юлія Свириденко
Свириденко відмовилась стати послом в США, – ЗМІ
13:28
Болгарія
Премʼєр Болгарії Радев оголосив про вихід країни з Коаліції охочих
13:11
Ярослав Железняк
Железняк назвав причини зміни уряду та підтримав кандидатуру Корецького на посаду прем'єра
13:05
Азовська Чорнобаївка
СБС вполювали ще 11 суден тіньового флоту РФ та майже паралізували нафтопервалку в Азовському морі
12:56
Оля Полякова
Оля Полякова на засіданні слідчої комісії ВР із захисту прав українців під час війни поскаржилася на недопуск до Нацвідбору на Євробачення
12:33
Дональд Туск
"Забезпечать реальні гарантії безпеки для України": Туск анонсував навчання військ Коаліції охочих у Польщі
12:21
Оновлено
Наслідки атаки на НПЗ. Башкортостан, РФ
Сили оборони вразили один з найбільших нафтохімічних комплексів "Газпрому" у Башкортостані та НПЗ у Краснодарському краї
12:19
центри для біженців Польща
Єврокомісія готує зміни до тимчасового захисту українців: військовозобов'язаним можуть обмежити в'їзд до ЄС
12:10
видобуток нафти, нафта
ЄС готує масштабну електрифікацію для зменшення залежності від нафти й газу на тлі війни з Іраном
11:55
Огляд
Останній захисник козацької автономії: 304 роки від смерті гетьмана Івана Скоропадського
11:51
Ексклюзив
Україна ЄС
Українці збережуть право просити притулок у ЄС, - аналітик Кнаус
Більше новин