Київрада ухвалила план енергостійкості столиці
Київрада на позачерговому засіданні ухвалила план енергостійкості столиці. Рішення підтримали 92 депутати
Про це повідомив очільник столиці Віталій Кличко.
Мер Києва сказав, що план стійкості реалістичний і його розробили на основі викликів цієї зими. До роботи залучили фахівців з енергетики.
За його словами, також план передбачає відновлення зруйнованого та пошкодженого обладнання об’єктів критичної інфраструктури.
"Київ проєктували та будували за принципом повної централізації енерго-, тепло- та водопостачання. Найбільша система централізованого теплопостачання та 18% багатоповерхівок всієї країни — така специфіка нашого міста. Попри це, наше завдання — максимально зменшити залежність від централізації, розвивати розподілену генерацію, будувати резервні системи енергоживлення та теплопостачання", — заявив Кличко.
Водночас він зазначив, що для підготовки столиці до зими підтримка держави.
"Водночас частина робіт потребує фінансового забезпечення не лише з боку міста. Тому Київрада має ухвалити звернення до уряду щодо участі держави у фінансуванні, допомозі обладнанням та іншими ресурсами", — сказав мер.
- Київ має готуватися до зими, а не бути майданчиком для політичного протистояння, — Порошенко.
- Актуальне
- Важливе