Партнерський матеріал

"Матч за Героїв 2.0": у Києві відбувся благодійний турнір з ампфутболу

25 червня, 2025 середа
15:58

У Києві відбувся благодійний турнір з ампфутболу "Матч за Героїв 2.0", організований Mastercard і Ощадбанком у партнерстві з Українською асоціацією футболу

Зміст

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.

Турнір об’єднав ветеранів, українських зірок і лідерів бізнесу, щоби привернути увагу до розвитку адаптивного спорту в Україні, а також підтримати збір коштів на соціальний проєкт Української асоціації футболу "Ліга Дужих", що допомагає військовим з ампутаціями кінцівок повернутися до активного життя.

"Українська асоціація футболу – це серце футболу в Україні. І доволі швидко ми зрозуміли, що це один зі стратегічних напрямів соціальної відповідальності асоціації. І ми прагнемо докладати всіх зусиль для того, щоб адаптивний футбол, зокрема ампфутбол, футбол на милицях, розвивався якомога швидше", - розповіла журналістам радниця президента УАФ із питань соціальних проєктів і комунікацій Олена Балбек.

благодійний турнір з ампфутболу

"Матч за Героїв 2.0" — це продовження торішньої благодійної ініціативи від Mastercard та Ощадбанку, яка об’єднала на одному полі ветеранів з ампутаціями кінцівок на протезах та українських зірок. Тоді вдалося зібрати понад 7,7 млн грн на спортивні протези для пацієнтів Superhumans Center.

За словами директорки з маркетингу Mastercard в Україні та Молдові Наталі Байдали, продовження благодійної ініціативи є логічним кроком для Mastercard, адже перший матч минулого року став сильним джерелом натхнення і поштовхом до розвитку проєкту, залучення нових партнерів і команд.

У турнірі взяли участь чотири команди. Їх сформували з ветеранів і ветеранок з ампутаціями кінцівок та воротарів-знаменитостей. Змагання проходили за класичними правилами ампфутболу — на милицях, з голкіперами-зірками, які грали однією рукою, аби забезпечити відповідність умовам гри.

Серед зіркових учасників — Євген Клопотенко, Олександр Сидоренко (Фоззі) та телеведучий Євген Синельников. 

"Я не очікував, що буде так круто. Чесно скажу, ми зіркові гості, і ми граємо однією рукою, але за відчуттями ми граємо взагалі без ніг, бо вони так бігають, вони такі заряджені, це відбувається так швидко, динамічно", – поділився останній.

благодійний турнір з ампфутболу

Турнір має не лише спортивну, а й соціальну мету — підтримати збір коштів на соціальний проєкт Української асоціації футболу "Ліга Дужих". Підтримати проєкт можна до 30 червня на сайті Ощадбанку.

"Ми очікуємо зібрати суму грошей, не знаю, чи вона буде достатньою. Якщо ні, то ми будемо також допомагати як соціально відповідальний бізнес для того, щоб організувати наступні турніри для ампфутболістів", - розповів заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

"Матч за Героїв 2.0" — це не лише про адаптивний спорт. Це — про силу духу, рівність можливостей і віру в друге життя після травми. І поки ветерани повертаються до спорту, кожен із нас може підтримати їхній шлях, зробивши свій внесок у "Лігу Дужих".

Теги:
Читайте також:
Київ
+24.8°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
10 червня
14:01
OPINION
Чому у нас не бояться порушувати ПДР
13:52
Володимир Зеленський та Михайло Федоров
Зеленський, Терехов, Федоров: соціологи назвали політиків із найвищим рейтингом довіри
13:45
У Криму горіла панорама "Оборона Севастополя", символ російської присутності на півострові
13:43
ДШВ запустили систему "Прометей" для управління артилерію в режимі online
13:19
Кір Стармер
"Солідарність з Україною залишається нашою головною метою". Стармер відповів Туску
13:15
мікросхема, чіп, електроніка
Палата представників заборонила передачу американських технологій для виробництва "шахедів"
12:58
Ексклюзив
Рефат Чубаров
Чубаров: успішна атака на Чонгарський міст завдала сильного удару по логістиці РФ у Криму
12:30
Верховна Рада, ВР
Верховна Рада збільшила видатки на безпеку і оборону на 1,56 трлн грн
12:26
Оновлено
Чонгарський міст повністю зруйновано. Маріупольський порт не працює. Підсумки роботи Сил оборони на полудень 10 червня
12:02
Ексклюзив
Ігор Рейтерович
Вимоги Угорщини запровадити квоти для нацменшин у Раді суперечать Конституції України, - Рейтерович
12:00
Оновлено
Наслідки удару по Чебоксарам, Чувашія
Зеленський підтвердив, що Flamingo влучили у воєнний завод у Чебоксарах, який забезпечує окупантів ракетами
11:46
Огляд
Чого слід чекати, якщо не оцифрувати трудову книжку до 10 червня та як це зробити самостійно
11:37
Ексклюзив
У Києві прощаються із 12-річним хлопчиком, який загинув через ДТП в Соломʼянському районі
11:30
OPINION
Україна-Польща. У політиці емоції — поганий радник
11:09
Торік у ДТП загинули понад 3 тис. людей: у Раді назвали основну причину смертей на дорогах
11:04
OPINION
Польська істерія і стратегічна ціна
11:02
Дмитро Кулеба
Зеленський написав відкритого листа Путіну, бо переговори через Абрамовича не спрацювали, як треба, - Кулеба
10:52
Ексклюзив
Путін в Кремлі
Діагноз режиму: Долінце про антидронові сітки біля резиденції Путіна на Валдаї
10:46
відключення світла, блекаут, генератор, енергетика
Через російські обстріли є знеструмлення у шести областях: стан енергосистеми 10 червня
10:33
ДТП у Києві
Смертельна ДТП у Солом'янському районі Києва: у Bolt підтвердили, що водій у момент аварії виконував замовлення
10:06
Ексклюзив
санкції проти рф
Політолог Телешун пояснив, як санкції ЄС можуть створити загрозу для режиму в Росії
10:02
Іван Вигівський
РФ почала вербувати дівчат для вбивств військових, - Вигівський
10:00
валюта
Курс валют на 10 червня: вартість долара в банках перетнула позначку 45 грн
09:19
Оновлено
Рятувальники ліквідовують наслідки ворожого обстрілу.
Росія атакувала Україну понад сотнею дронів: вдарила по Харкову та Одесі, є постраждалі та руйнування
08:51
зброя США
США завдають ударів по Ірану за збитий гелікоптер
08:49
патріарх Кирил
Патріарх Кирил, Мединський, Алекперов: ЄС готує проти поплічників Путіна санкції, які раніше блокував Орбан
08:45
Ексклюзив
Карта бойових дій за березень-травень
Росіяни воюють між собою через проблеми з комунікацією: Третій армійський корпус про Лиманський напрямок
08:03
OPINION
Україна не вступить в ЄС у 2027 році. Чи варто з цього робити трагедію?
07:57
Дмитро Лубінець
Лубінець розповів, про дзвінок Єрмака після звільнення, щоб підписати "меморандум"
2026, вiвторок
9 червня
22:56
Ексклюзив
грицак
Я хочу помилятися, але ця війна надовго, - історик Грицак
22:30
безпілотник, дрон
РФ перейшла на нові відеочастоти на "Молніях", детектори можуть їх пропустити, — Флеш
22:25
Ексклюзив
Криза навколо Тайваню найімовірніше припаде на кінець осені, — політолог Саакян
22:13
Оновлено
Серія вибухів у Росії: у Підмосков'ї ліквідовано посадовця міноборони, у Москві — вибух авто, у Дагестані — підрив газопроводу
22:02
Усик
Чемпіон світу з боксу Усик увійшов до рейтингу найвпливовіших людей у спорті за версією TIME
21:58
Ексклюзив
паливна криза в Криму
Дефіцит продуктів, паніка, зірваний курортний сезон: нардеп Чийгоз про ситуацію в Криму
21:44
Ексклюзив
ДСНС провела масштабні відкриті навчання у Черкасах
ДСНС провела масштабні навчання у Черкасах і презентувала Мобільний центр безпілотних систем
21:04
Ексклюзив
Між півднем України та Кримом є дві больові точки для ворожої логістики, - Лакійчук
20:52
До Коаліції за повернення українських дітей приєдналася Боснія і Герцеговина, - Сибіга
20:13
Норвегія
Норвегія виділить близько 100 млн євро на морські дрони для України
20:11
Дональд Туск
Польща має бути присутня на переговорах щодо України, — Туск
Більше новин