У керівниці апарату Білого дому Вайлз діагностували рак: Трамп каже, вона продовжить роботу
У керівниці апарату Білого дому Сьюзі Вайлз виявили рак молочної залози на ранній стадії. Вона продовжить свою роботу під час лікування
Про це повідомив Дональд Трамп, передає Reuters.
68-річна Вайлз є першою жінкою, яка очолила апарат Білого дому. Республіканці казали, що вона встановила дисципліну в офісі Трампа під час його другого президентства. Водночас жінка керувала його передвиборчою кампанією в 2024 році та вважається однією з найважливіших радників.
За словами лідера США, Вайлз розпочала лікування та водночас "проводитиме практично повний робочий день у Білому домі".
"Майже кожна одна з восьми жінок у Сполучених Штатах стикається з цим діагнозом. Кожен день ці жінки продовжують виховувати свої сім'ї, ходити на роботу та служити своїм громадам з силою та рішучістю. Тепер я приєднуюся до їхніх лав", – заявила Вайлз, додавши, що її надихає позитивний прогноз.
"Я також глибоко вдячна за підтримку та заохочення президента Трампа, оскільки я проходжу лікування та продовжую служити на своїй нинішній посаді", – додала вона.
- Актуальне
- Важливе