Турецький топ-клуб відновив інтерес до героя України на Євро-2020 Довбика

Нападник "Дніпра-1" Артем Довбик знову потрапив у сферу інтересів турецького "Трабзонспора"

Про це повідомляє Gunebakis.

За інформацією джерела, "Трабзонспор" хоче орендувати 24-річного Артема Довбика і прописати в угоді зобов'язання викупу. Турецький клуб екстренно шукає нового нападника через травму Джаніні, який пропустить 1-2 місяці.

"Трабзонспор" не вперше цікавиться Довбиком. Турки вже намагалися оформити трансфер нападника "Дніпра-1" улітку 2021 року.

У нинішньому сезоні 24-річний Артем Довбик зіграв за "Дніпро-1" 18 матчів, забив 14 голів та віддав 5 результативних передач.

У 1/8 фіналу Євро-2020 Довбик забив за збірну України у овертаймі переможний гол у матчі проти Швеції, який вивів нашу команду до чвертьфіналу турніру.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb