Україна перемогла Францію в чвертьфіналі молодіжного Євро-2023 та вийшла на Олімпіаду

Молодіжна збірна України обіграла Францію і вийшла у півфінал молодіжного Євро-2023 з футболу, де українці зіграють проти Іспанії

Про це пише Суспільне.

Зазначається, що українська збірна здобула перемогу над Францією з рахунком - 3:1.

Гра відбувалася на "Клуж-Арені" в місті Клуж-Напока у Румунії.

Крім цього, Україна вийшла у півфінал Євро-2023, а також виборола право брати участь в Олімпіаді-2024. Наші футболісти зіграють на Іграх вперше в історії.

Франція відкрила рахунок на 19-й хвилині зусиллями Раяна Шеркі. України забила у відповідь тричі. Георгій Судакеов зробив дубль, ще один гол на рахунку Артема Бондаренка.

5 липня у півфіналі команда Руслана Ротаня зіграє з Іспанією, іншого фіналіста у середу визначать Англія та Ізраїль.