Українські тенісистки вийшли у чвертьфінал парного турніру Олімпіади-2020

Українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок вийшли у чвертьфінал парного турніру Олімпіади-2020

Сестри Кіченок перемогли у другому колі парного турніру Олімпіади-2020 італійок Сару Еррані та Жасмін Паоліні. Зустріч завершилась з рахунком - 7:6, 6:2. Матч тривав 1 годину і 48 хвилин.

У чвертьфіналі Людмила і Надія Кіченок зіграють з парою представниць ОКР Веронікою Кудерметовою і Оленою Весніною. Зустріч відбудеться 27 липня.

Олімпіада-2020

Тенісний турнір. Парний розряд

Жінки

Друге коло

Людмила Кіченок / Надія Кіченок (Україна) - Сара Еррані / Жасмін Паоліні (Італія) - 7:6, 6:2

На Олімпіаді-2020 збірній України нагороди принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг та фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів.

З двома бронзовими нагородами наша олімпійська команда займає в загальному медальному заліку 36-е місце.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb