Ексклюзив

Відважні українці показали Путіну, що максимальних цілей йому не досягти, - експерт-міжнародник Метью Брайза

26 червня, 2022 неділя
14:05

Директор у справах Європи та Євразії у Раді Нацбезпеки США 2001-2005 рр Метью Брайза вважає, що українські військові та прості громадяни своєю відважністю показали президенту країни-агресорки Російської Федерації Володимиру Путіну, що йому не вдасться досягти поставлених цілей у війні проти України

Зміст

Експерт розповів про це в програмі "Студія Захід з Антіном Борковським" на телеканалі "Еспресо".

"Українські військові та прості громадяни бʼються з російськими окупантами з таким умінням та відвагою, що президент Росії Путін побачив: своїх максимальних цілей йому не досягти. Гадаю, тепер він вирішив переглянути свої позиції та обдумати, яким чином подати дану ситуацію російському суспільству як перемогу, коли всі розуміють, що так не є. Тож це передумови перемовин у Стамбулі", - зазначив Брайза.

Американський експерт із міжнародних відносин додав, що президент країни-агресорки все одно не готовий до перемовин, що й демонструють російські окупанти в Україні своєю жорстокістю.

"Я впевнений, що Путін досі не готовий домовлятися. Якби він був готовий, то показав би це через заяву, що його цілі "максимум" змінилися. Так, президент Росії перестав розповідати, що в українському уряді буцімто засіли нацисти, але він не показує жодної готовності знизити градус насилля, військових злочинів і вбивств цивільних громадян України. Подібне ми бачили і в Сирії, і в Грозному: російські військові просто намагаються знищувати українські міста й містечка", - зауважив Метью Брайза.

Стежте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espreso

Теги:
Читайте також:
Київ
+24.7°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, четвер
11 червня
10:29
Оновлено
Наслідки удару по Чебоксарам, Чувашія
Атака "Фламінго" на завод у Чебоксарах: у Dnipro Osint нзвали кількість ракет, які досягли цілі
10:25
Ексклюзив
Запоріжжя
Росіяни прагнуть окупувати Оріхів і прорватися до Запоріжжя, - Братчук
10:20
Оновлено
Один з ОТРК "Іскандер" на трасі у Калінінградській області РФ (13.09.205)
РФ обстріляла Україну безпілотниками та "Іскандерами": у Конотопі загинула людина, немає світла та води
09:58
Піт Геґсет
Геґсет під час тренування з військовими на Гуантанамо попередив Кубу про наслідки за купівлю дронів
09:35
Оновлено
Куйбишевський НПЗ
Дрони атакували Афіпський НПЗ у РФ, а в Криму - вибухи і пошкоджені мости
08:41
Оновлено
багі ATC BOLT 1000
За добу на фронті відбувся 251 бій, РФ втратила 1310 військових. Підсумки роботи Сил оборони за 10 червня
08:28
Китай Тайвань
Тайвань провів бойові пуски HIMARS у бік Китаю
08:10
Кубок світу, чемпіонат світу 2026, ЧС-2026
Мексика - ПАР: де та коли дивитися матч-відкриття ЧС-2026 з футболу
08:00
OPINION
Росія поступово втрачає монополію на темп війни
07:46
Ексклюзив
Оксана Жолнович, міністерка соцполітики України
Ми в жодному разі не маємо перетворитися на країну дешевої робочої сили, - ексміністерка соцполітики Жолнович
07:20
СБУ провела обшуки у фігуранта "плівок Міндіча" бізнесмена Василя Веселого, - ЗМІ
2026, середа
10 червня
23:14
Куйбишевський НПЗ
Куйбишевський НПЗ зупинив роботу після нічної атаки БПЛА, – Reuters
22:59
Ексклюзив
НБУ
Попри неадекватність дій Нацбанку, я впевнений, що ніякого обвалу курсу не буде, - економіст Кушнірук
22:58
Заступник глави ОП Татаров програв суд ексдиректору НАБУ Ситнику й "Суспільному мовленню"
22:55
Ексклюзив
Марина Данилюк-Ярмолаєва
"Удар по іміджу спецслужб": Данилюк-Ярмолаєва про заяву Лубінця щодо заблюрених людей на зустрічі з омбудсменкою РФ
22:43
Фортифікації, зуби дракона
НАБУ й САП прийшли з обшуками до Держфінмоніторингу через розкрадання на будівництві фортифікацій, – ЗМІ
22:35
Ексклюзив
Андрій Смолій
Смолій: Рейтинги довіри КМІС не є електоральними та не прогнозують вибори
22:06
Володимир Зеленський і Емманюель Макрон
Макрон запросив Зеленського на саміт G7 у Франції
22:04
Ексклюзив
Крим можуть поступово ізолювати з повітря та моря, - військово-політичний оглядач Коваленко
21:53
росія потяг ржд
Більшість поїздів курсуватиме вдень: після ударів ЗСУ в Криму скоригували розклад потягів 
21:51
Ексклюзив
У Костянтинівці почалися міські бої, росіяни намагаються відрізати промзону міста, - Коваленко
21:39
Кабмін
Уряд витратив 96% річного резервного фонду, і майже третина затрат не відповідають меті, – Рахункова палата
21:08
безпілотник, дрон, шахед
РФ атакувала два іноземні суховантажі в Чорному морі й південь Одещини
20:35
Ексклюзив
Енергетика, споживання електроенергії
В Україні не буде інвестицій заради інвестицій, оберуть сектори, - експерт з євроінтеграції Веселовський
20:27
НАБУ й САП викрили масштабну схему розкрадання запчастин до бронетехніки на понад 350 млн грн
20:08
Владислав Бельбас і Томас Ґоттшильд
"Українська бронетехніка" й концерн MBDA, виробник ракет Taurus, домовилися про стратегічну співпрацю
20:01
OPINION
Коли закінчиться наша війна?
19:56
Ексклюзив
Оксана Жолнович, міністерка соцполітики України
Українцям, які повертаються з-за кордону, потрібно буде заново адаптовуватися, - ексміністерка соцполітики Жолнович
19:47
Дональд Трамп
Трамп попередив Іран, що йому доведеться заплатити через "затягування з угодою щодо миру"
19:45
Ексклюзив
В Україні сформувалося розуміння спільної відповідальності за безпеку континенту, - фахівець з євроінтеграції
19:17
Оновлено
Президент України Володимир Зеленський
"За рік уразили російських цілей на $40 млрд": Зеленський підписав указ про День Сил безпілотних систем
19:08
У Краснодарському краї припинили видачу пального на 15 АЗС, а ціни в Криму перевищили московські
18:59
пенсія
Україна отримала 236 млн євро на соціальні видатки й пенсії
18:15
Карпати
У всіх на виду, але таємниця для уряду: екологам відмовили у наданні переліку локації для ВЕС у Карпатах
18:10
Оновлено
У Сумах уламки збитого "шахеда" впали на потяг "Суми - Рахів", є поранені
17:45
Огляд
Володимир Зеленський
Реакція світу на лист Зеленського: пастка для Путіна чи спроба повернути до переговорів Трампа
17:33
робот-сапер NEO-1
До експлуатації в ЗСУ допустили робота-сапера NEO-1, що знаходить міни й гранати
17:01
OPINION
Сі ревнує Кім Чен Ина до Путіна
16:34
Георгій Тихий
"Є певний позитивний прогрес у найчутливіших питаннях": у МЗС сподіваються на зустріч Зеленського й Мадяра найближчим часом
16:33
Борис Корчевніков
Закликав убивати українців: СБУ передала до суду справу російського актора-пропагандиста Корчевнікова
Більше новин