
"Готовий зустрічатись в будь-якому форматі з тими, хто приймає рішення": Зеленський про перемовини з РФ на найвищому рівні
Президент Володимир Зеленський заявив, що для припинення вогню Україна готова до зустрічей у будь-якому форматі з тими, хто має відповідні повноваження, зокрема, лідером Кремля Володимиром Путіним
Про це Зеленський сказав під час вечірнього відеозвернення.
Президент України вказав, що потрібне реальне припинення вогню і закінчення війни.
"Україна готова зустрічатись на найвищому рівні. І це рівень саме рішень. Я готовий зустрічатись в будь-якому форматі з тими, хто приймає рішення і хто має відповідні повноваження, в тому числі й з Путіним, хоч він і пересидів конституційні повноваження щонайменше на три терміни", - підкреслив він.
Читайте також: Це пропагандистський трюк: Безсмертний про заяву Путіна щодо готовності зустрітися із Зеленським
Також Зеленський сказав, що "бажано закінчити війну в цьому терміні президента Трампа". Він наголосив, що Україна розраховує на допомогу американського президента і вплив США.
- 18 червня Путін заявив, що готовий зустрітися з Володимиром Зеленським на завершальному етапі перемовин. При цьому він укотре висловив сумнів у легітимності президента України.
- Актуальне
- Важливе














