Оновлено

Росіяни атакували дронами гуртожиток у Глухові на Сумщині: є загиблі, серед них дитина

19 листопада, 2024 вiвторок
16:58

Увечері понеділка, 18 листопада, російські окупанти завдали удару по місту Глухів Сумської області. Унаслідок обстрілу загинули щонайменше 12 людей, є постраждалі, серед них діти

Зміст

Про це інформує Сумська ОВА.

"Учора, 18 листопада, пізно ввечері ворог атакував один із гуртожитків у Глухові, спрямувавши на мирних мешканців два ударних БПЛА  типу "Шахед"", - ідеться в повідомленні.

За даними обласної прокуратури, під атакою ворожих дронів цієї ночі опинився гуртожиток одного з навчальних закладів у Глухові.

Станом на ранок 19 листопада було відомо про 6 загиблих, серед яких 8-річний хлопчик. Крім того, внаслідок атаки поранено 12 людей, зокрема двох дітей.

В ОВА додали, що наразі тривають аварійно-рятувальні роботи. Під завалами ще можуть перебувати мешканці. 

Як розповіла членкиня правління ГО "Інтелект Сумщини" Андріана Костенко в ефірі Еспресо, близько 23:00 в місті Глухів пролунали вибухи. Посилаючись на дані ЗМІ, вона додала, що серед загиблих – мама та дитина. 

"Як бачимо, для ворога вже стало звичним обстрілювати приватний сектор і густонаселені житлові райони. Це черговий удар по багатоповерховому будинку", - наголосила Костенко.

Президент України Володимир Зеленськй відреагував на черговий російський обстріл цивільної інфраструктури. За його словами, кількість загиблих у Глухові збільшилася до семи.

"Росія продовжує тероризувати наше прикордоння. Сьогодні вночі був удар дроном по Глухову. Є руйнування гуртожитку одного з навчальних закладів. На цей час відомо, що через цю атаку загинули семеро людей, серед яких дитина", - повідомив президент.


Близько 11:00 у ДСНС повідомили, що кількість загиблих зросла до десяти, серед них - одна дитина. Ще 13 людей зазнали поранень, зокрема, троє дітей. Під завалами можуть перебувати ще троє мешканців.

Згодом рятувальники поінформували, що кількість загиблих зросла до 12. 

О 16:20 в Офісі генпрокурора повідомили, що пошуково-рятувальні роботи на місці російського удару завершено. 

"Загинули 12 людей, серед них 7-річний хлопчик, його мати та 20-річний брат", - додали у відомстві. 

  • Увечері понеділка, 18 листопада, російська армія запустила по території України ударні БПЛА типу Shahed. У Запоріжжі після вибухів є постраждалі, на Київщині працювала ППО. Детальніше про наслідки атаки читайте за посиланням.
Теги:
Читайте також:
Київ
+2.5°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.81
    Купівля 41.81
    Продаж 42.33
  • EUR
    Купівля 43.59
    Продаж 44.35
  • Актуальне
  • Важливе
2025, п'ятниця
24 січня
12:06
OPINION
Путін — щур, який забивається в куток і чекає
11:53
У ЗСУ впроваджують нові покращені стандарти стоматологічної допомоги військовим
11:51
Дональд Трамп
"Зеленський вирішив, що хоче воювати. Він не мав цього робити": Трамп заявив, що домовитися з РФ можна було "легко"
11:43
художній музей Лувр
Протікання, переповнення туристами та невідповідні умови: директорка Лувру Лоранс де Кар занепокоєна станом музею
11:28
Ексклюзив
Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт
Від Москви до окупованого Криму: Згурець про атаку БПЛА по військових об'єктах РФ
11:27
PR
В інтернет-магазині "АТБ" з'явилася безоплатна доставка продуктів
11:19
Огляд
світ, міжнародний огляд
Як Трамп критикує Путіна і чи Зеленський має шанс вдруге стати президентом. Акценти світових ЗМІ 24 січня
11:18
Джон Реткліфф
Екскерівник Національної розвідки США Джон Реткліфф став директором ЦРУ
10:54
Служба безпеки України
Завербував неповнолітнього, щоб разом шпигувати на півдні України: СБУ затримала агента РФ
10:49
Військові
Військовий облік 17-річних: про які зміни варто знати юнакам
10:48
Оновлено
Нафтобаза, ТЕЦ і завод "Кремній": БПЛА атакували Підмосков'я, Брянськ, Рязанщину й Курськ
10:38
Оновлено
Росія атакувала Україну безпілотниками: на Київщині пошкоджено багатоповерхівку, є загиблі та поранені
10:19
Звинувачення викладача Андрія Білоуса в домаганнях: університет Карпенка-Карого звернувся до Нацполіції
10:04
У Повітряних Силах розповіли, як четверо їхніх бійців захопили в полон 11 окупантів
10:02
OPINION
Російська економіка не витримує війни
10:00
Ексклюзив
Карта бойових дій за 15-22 січня
Противник намагається вклинитися в оборону: комбат безпілотних систем Antares про Куп'янський напрямок
09:53
Служба зовнішньої розвідки України
"Очі та вуха" держави: 24 січня – День зовнішньої розвідки України
09:49
В ЄС згодні з Зеленським щодо потреби в миротворцях США та прагнуть переконати в цьому Трампа, - Bloomberg
09:30
ППО
Сили ППО збили 25 із 58 дронів, якими РФ атакувала Україну, 37 БПЛА локаційно втрачені
09:14
російська армія, мобілізація
За невиконання норм з набору контрактників у Новосибірську співробітників військкомату відправляють у штурмові підрозділи, - Атеш
08:55
Ексклюзив
російські танки, окупанти, оркі
"Поїхали танки. Імовірно, на Покровськ": у Центрі вивчення окупації розповіли про активізацію росіян на Донеччині
08:37
Донецька область, стела
На Донеччині росіяни минулої доби вбили двох мирних жителів і поранили ще п'ятьох
08:30
Огляд
Gravehawk
Могильник для російських ракет і БПЛА: що таке ППО Gravehawk – таємнича система, яку Британія передала Україні
08:25
Оновлено
Удар по Запоріжжю 23.01.25
Кількість постраждалих унаслідок атаки по Запоріжжю зросла до 54, є загиблий: усі подробиці
08:24
Оновлено
війна з РФ, ЗСУ
Минулої доби на фронті відбулося 125 боєзіткнень: на Покровському напрямку українські захисники зупинили 63 атаки ворога
08:02
OPINION
Кремль відповідає Трампу, демонструючи спокій
07:51
"Чесний контракт": Паліса розповів про підготовку нововведень для залучення до війська людей віком 18-25 років
07:39
втрати окупантів
Армія РФ за добу війни в Україні втратила 1500 військових, 39 артсистем і 11 бронемашин
07:30
Огляд
Тиша на Близькому Сході: чи на довго перемир’я між Ізраїлем та ХАМАС. Пояснюємо
07:30
Росіяни просунулись у низці населених пунктів на Донеччині, - DeepState
07:25
військові КНДР
КНДР прискорює підготовку військ для відправлення до РФ, - армія Південної Кореї
06:53
Житло для переселенців
Із 29 січня запрацює субсидія на оренду житла для ВПО: як скористатися послугою
06:33
Оновлено
корабель рф
У Чорному морі чергують два ворожі кораблі, один з яких є ракетоносієм: залп - до 4 "калібрів"
06:04
Ірландія
Парламент Ірландії затвердив прем'єра, Зеленський привітав його на посаді
00:22
Георгій Бущан, Динамо, Ліга Європи
Ліга Європи: який вигляд має таблиця після 7-го туру
2025, четвер
23 січня
23:58
штучний інтелект
Трамп скасував частину директив, які "перешкоджали американським інноваціям у сфері ШІ"
23:50
Ексклюзив
Світлана Тихановська
Маємо вимагати виведення російських військ і озброєння не лише з України, а й з Білорусі, – Тихановська
23:23
Дональд Трамп
Трамп підписав указ щодо розсекречення документів про убивства Джона Кеннеді та Мартіна Лютера Кінга
23:16
дитина_плач
Неповнолітні дівчата в Києві побили 13-річну школярку. Відкрито кримінальне провадження
22:51
Дональд Трамп
Федеральний суддя призупинив дію наказу Трампа про скасування права громадянства за народженням
Більше новин