Оновлено

РФ атакувала Запоріжжя та Одесу: є загиблі й поранені, пошкоджено інфраструктуру

21 листопада, 2025 п'ятниця
12:24

У ніч на 21 листопада російська окупаційна армія вдарила по Запоріжжю та Одесі. Внаслідок ворожої атаки є загиблі і поранені, пошкоджень зазнала інфраструктура. Вдень росіяни продовжили обстрілювати Одесу та область

Зміст

Одеса 

Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що вдень ворог знову атакував область ударними дронами.

"Зафіксовано ще кілька випадків падіння уламків та влучань без детонації. Постраждала щонайменше одна людина. Дані про постраждалих уточнюються", - зазначив він.

Крім того, за його словами, унаслідок обстрілу в Одесі пошкоджені житлові та нежитлові будівлі, гаражі. Також зафіксовано падіння уламків на відкритій території в сільській місцевості.

Нічні та ранкові обстріли

Під ранок 21 листопада начальник Одеської МВА Сергій Лисак повідомив, що внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок та підприємства в одному з районів міста. 

фото: Сергій Лисак

фото: Сергій Лисак

"Постраждало чотири людини. Одній з них допомога надана на місці. Троє інших з опіками та вибуховими травмами доставлені до лікарень. Їм надається уся необхідна медична допомога", - додав він.

Згодом в ДСНС України уточнили, що внаслідок влучань ворожих безпілотників горіли житлові будинки, станція технічного обслуговування з автівками та адмінбудівля. Також пошкоджено приватні будинки та вантажні автомобілі.

"Психологи ДСНС надали допомогу 16 людям, серед них 2 дитини. За попередньою інформацією, постраждали 5 осіб, з них  1 дитина", - додали в ДСНС.

фото: ДСНС України

фото: ДСНС України

Запоріжжя 

Про вибухи, які було чути одному з районів Запоріжжя  начальник Запорізької ОВА Іван Федоров поінформував о 22:21, додавши, що екстрені служби обстежують територію. 

Вже за 10 хвилин він оприлюднив відео із наслідками ворожої атаки. З’явилася інформація про двох поранених. 

Начальник ОВА також повідомив, що внаслідок атаки пошкоджено будинки, магазин та ринок.

фото: Іван Федоров

фото: Іван Федоров

фото: Іван Федоров

фото: Іван Федоров

Вже о 23:08 стало відомо, що кількість загиблих у місті зросла до п’яти.  Станом на 04:37 Іван Федоров повідомляв вже про вісьмох травмованих. 

"Наразі відомо про щонайменше п'ять пошкоджених багатоповерхівок, зруйновані торгівельні павільйони. На місці влучання виникла пожежа - її ліквідовано силами рятувальників", - додав очільник ОВА.

Робота ППО

За інформацією Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 21 листопада російська окупаційна армія застосувала для атаки на Україну 115 ударних БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотників інших типів. 

Запуски здійснювались із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – РФ, Гвардійське - ТОТ Криму, близько 70 із них – "шахеди".

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

"За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 95 ворожих БПЛА типу Shahed, Гербера і дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни", - зазначили в Повітряних силах.

Зафіксовано влучання 19 ударних БПЛА на 12 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на чотирьох локаціях. 

"Найбільше постраждали об’єкти цивільної інфраструктури та приватні домогосподарства на Чернігівщині, Дніпропетровщині, Харківщині, Одещині", - додали військові. 

  • У ніч на 20 листопада Росія завдала удару безпілотниками по Павлограду, внаслідок чого є поранені та руйнування.

 

Теги:
Читайте також:
Київ
+24.8°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, четвер
11 червня
21:27
Норвегія надасть 100 млн крон на ремонт укриття на ЧАЕС, пошкодженого через атаку Росії
21:21
Ексклюзив
Ігор Айзенберг
Демократи використовуватимуть фразу Трампа "Я люблю інфляцію" у своїй передвиборчій кампанії, - Айзенберг
21:02
Дональд Трамп
Трамп погрожував захопити іранський острів Харг, а згодом написав, що не битиме по Ірану
20:54
Оновлено
Дрон, СБС, ЗСУ, Сили оборони, фронт, Генштаб
Сили оборони дістають логістику окупантів на 200 км углиб ТОТ і б'ють по цілях у РФ, а на фронті не вщухають бої
20:41
Ексклюзив
Микола Княжицький
Потрібно повертатися до формули Івана Павла II - "пробачаю і прошу пробачення": Княжицький про польсько-українські відносини
20:11
електросамокати
В Україні можуть вперше врегулювати рух електросамокатів — комітет Ради підтримав законопроєкт
20:02
OPINION
Що для нас може бути критерієм перемоги?
19:47
Ексклюзив
Російські війська в Криму, березень 2014 року
У Криму почали зникати сіль, цукор, крупи та борошно, - заступник постпреда президента України в АР Крим Чистіков
19:35
Виготовляє компоненти до приладів нічного бачення: в Новосибірську загорівся важливий для ВПК РФ завод
19:32
Роберт "Мадяр" Бровді
Україна планомірно відрізає Крим від РФ, ключова траса постачання вже заблокована на дві третини, — Мадяр
19:23
Огляд
Вони знищили кожного третього ворога: згадуємо найгучніші операції у День Сил безпілотних систем
18:53
генерал-майор Крістіан Фройдінґ з міноборони Нмеччини
Росія здатна атакувати НАТО до 2029 року, це визнають усі 32 союзники, — командувач Бундесверу Фройдінг
18:31
ДТП у Києві
Батьки загиблого в резонансній ДТП у Києві 12-річного Григорія вимагають посилити покарання порушників ПДР: петицію до президента відхилили
17:56
Марк Рютте
Попри недовіру європейців, США залишаються вірними НАТО й захищатимуть партнерів у разі агресії, — Рютте
17:41
Бортпровідник компанії "Українські вертольоти" Приходько став першим цивільним, який отримав найвищу миротворчу нагороду ООН
17:38
Україна Польща
У Польщі стартував збір на автобуси для Вінниці після того, як місцеві політики заблокували їх передачу
17:20
Аналітика
Війна в Ірані змусила Садового заблокувати пільгові ЛеоКарт: як глобальна криза вдарила по українських пільговиках і хто за них має платити
17:14
США атакували танкер в Оманській затоці: загинули троє індійських моряків
США атакували танкер в Оманській затоці: загинули троє індійських моряків
17:01
OPINION
НМТ з математики: не плюйте в криницю, з якої п'єте...
16:37
Нафта
Україна подвоїла глибокі удари по Росії і позбавила Кремль $18 млрд нафтових доходів, — The Economist
16:13
Український морський безпілотник Sea Baby
Румунія хоче, щоб українські морські дрони самознищувалися в разі наближення до її територіальних вод 
15:50
Номма Зарубіна (вона ж "Аліса") з Сарою Ештон-Сірілло
Росіянці Зарубіній, яка будувала мережу для ФСБ у США, загрожує 18 місяців тюрми
15:11
Співвідношення FPV 1,5 до 1: у День СБС Сирський розповів про переваги України з використання БПЛА
15:03
Джон Гілі
Міністр оборони Британії Гілі пішов у відставку через розбіжності з прем'єром Стармером
14:54
хмарна погода, хмари
Дощі, грози й шквали. Погода в Україні найближчими днями
14:50
Фрідріх Мерц
"Смієтеся з долі мільйонів, а потім їдете на прийоми з шампанським до Москви": Мерц розкритикував депутатів AfD у Бундестазі
14:16
москва, кремль
У РФ скасували щорічний концерт на Красній площі до Дня Росії
14:11
Софія Федина
Нардепка Федина зажадала від Стефанчука вибачень за пораду "подивитися у дзеркало та зайнятися собою". Спікер у відповідь згадав Кайдашиху
14:11
Оновлено
Нікого не затримували: У прокуратурі прокоментували обшуки у фігуранта "плівок Міндіча" бізнесмена Веселого
14:01
OPINION
Чому Феофіл III не стане перемовником для Трампа
13:49
ЗРК Patriot
Lockheed Martin не може гарантувати союзникам США своєчасного отримання ракет до Patriot
13:41
Україна Польща
Рішення щодо імені "героїв УПА" для підрозділів ЗСУ погіршило ставлення до українців у понад половини поляків
13:05
Ексклюзив
втрати росії
"Потрібне повне воєнне знищення Росії на полі бою в Україні": політолог з Естонії Тайм про захист від РФ
13:02
СБУ запобігла теракту в Харкові
СБУ затримала агента ФСБ, який готував теракти в годину пік у центрі Харкова
13:01
школа окупант
Військовий вишкіл, перегони на дронах та збір грошей для армії РФ. Як Росія мілітаризує українських школярів на ТОТ
12:54
Оновлено
Куйбишевський НПЗ
Дрони атакували Афіпський НПЗ у РФ, у Криму — вибухи. Чонгарський міст знову виведений з ладу
12:35
Платформа Меморіал презентувала повість "Останній бій. Роботине" про полеглих під час контрнаступу 2023 року захисників
12:27
Павел Коваль
У червні Зеленський здійснить візит до Польщі, — Павел Коваль
12:18
Ексклюзив
США, ймовірно, схвалять новий пакет допомоги Україні, - дипломат Пузирко
12:06
путін
Путін підписав закон про арешт майна росіян, які виїхали за кордон
Більше новин